Modlitwa o uzdrowienie – 16.04.2020 r.


Wstęp

1. Rozpoznajmy Jezusa – modlitwa o łaskę poznawania Pana tu i teraz w tak trudnym czasie odosobnienia, o doświadczenie Jego mocy i łaski, o osobiste spotkanie ze Zmartwychwstałym o serce gotowe przyjąć Jego obecność i moc, daj mi usłyszeć Twój głos, daj mi Ducha, który pokaże Jezusa – modlitwa Ewy M.

2. Jezus daje pokój serca – pokój serca jest znakiem przyjęcia łaski, nawrócenie i trwanie w Panu powinno dawać pełnię radości w pokoju serca, prośmy o pokój serca i o naszą gotowość, aby przyjmować łaskę od Pana, w każdej sytuacji i każdej niedogodności, jakiej doznajemy – modlitwa Asi W.


3. Jezus zaprasza do bliskości – prośmy o łaskę takiego otwarcia abyśmy nie bali się podchodzić do Jezusa, o doświadczenie bliskości z Panem szczególnie teraz w fizycznym oddaleniu od Niego, o oddalenie lęków – modlitwa Andrzeja M.

4. Uwielbiajmy Pana – w bliskości, we wspólnocie, w doświadczeniu Jego obecności, w uzdrowieniach, w słowach poznania, które opisują Jego działanie tu i teraz – modlitwa Marka W.


Modlitwa ze słowami poznania – Agata K. i Marek W.

Zakończenie

Dla osób posiadających profil na Facebook’u
Transmisja

Możliwość komentowania jest wyłączona.