intencje

Intencje na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie lub świadectwo nawrócenia, uzdrowienia lub uwolnienia, prosimy kierować na skrzynkę mailową:
zawierzenie@gmail.com

833 myśli nt. „intencje

 1. Dobry Boże, Matko Boża proszę Was o zdrowie, szczęście dla naszej rodziny oraz o uzdrowienie dusz, serc, umysłu, by dobry Bóg Miłosierny pomógł nam w tych znanych Mu naszych intencjach.

 2. Proszę o modlitwę w intencji mojej chorej na nowotwór nosogardła siostry Marty. Proszę o ustąpienie obrzeku mózgu który zagraża Jej życiu I powrót do zdrowia.
  Bóg zapłać.

 3. Boże Ojcze, Jezu, Maryjo proszę Was o światło Ducha Świętego dla Łk. o nowe i dobre rozeznanie oraz podjęcie wspólnej drogi. Proszę o dar uwolnienia oraz odblokowania.
  Proszę o łaskę prowadzenia w trudnych decyzjach i o zdrowie w wiadomej sprawie.

 4. Proszę Boga Ojca Najwyższego, Pana Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego, Najświętszą Maryję Pannę, Świętych Archaniołów Michała, Rafała Uzdrowiciela i Gabriela oraz wszystkich Aniołów i Świętych o dar uzdrowienia dla mnie ze schorzenia dróg moczowych, cudownego uzdrowienia z kamicy moczowodowej i nerkowej, udrożnienia moczowodu i i odblokowania i uzdrowienia nerki.

  Proszę też o spokój i radość i stabilność, dobro oraz nadzieję w moim życiu osobistym i zawodowym.

 5. Ponownie proszę Boga Ojca Najwyższego, Pana Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego, Najświętszą Maryję Pannę, Świętych Archaniołów Michała, Rafała Uzdrowiciela i Gabriela oraz wszystkich Aniołów i Świętych o łaskę i dar cudownego i trwałego uzdrowienia dla Lillii ze wszystkich schorzeń psychicznych i fizycznych. Proszę o uzdrowienie z depresji. Proszę aby na powrót stała się tak jak kiedyś radosna, miła, życzliwa, cierpliwa. Proszę też o uwolnienie jej od wpływu wszelkiego zła raz na zawsze i objęcie ją Bożą Opieką i Ochroną, aby nikt ani nic więcej nie było w stanie jej skrzywdzić. Proszę aby w jej życiu już na zawsze zagościła miłość, dobro, nadzieja, radość, dostatek. Niech wróci do niej radość i sens życia.

 6. Proszę o modlitwę za mojego męża, żeby dobry Bóg odpędził od niego złe demony, napełnił jego serce miłością do mnie i żeby z Bożą pomocą wrócił do domu.

 7. Proszę Boga Ojca Najwyższego, Pana Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego, Najświętszą Maryję Pannę, Świętych Archaniołów Michała, Rafała Uzdrowiciela i Gabriela oraz wszystkich Aniołów i Świętych o dar uzdrowienia dla mnie ze schorzenia dróg moczowych, cudownego uzdrowienia z kamicy moczowodowej i nerkowej, udrożnienia moczowodu i i odblokowania i uzdrowienia nerki.
  Proszę także o uzdrowienie z przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu B, oraz uzdrowienie kręgosłupa i zatok.
  Proszę też o spokój i radość i stabilność, dobro oraz nadzieję w moim życiu osobistym i zawodowym.

 8. Kolejny raz proszę Boga Ojca Najwyższego, Pana Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego, Najświętszą Maryję Pannę, Świętych Archaniołów Michała, Rafała Uzdrowiciela i Gabriela oraz wszystkich Aniołów i Świętych o łaskę i dar cudownego i trwałego uzdrowienia dla Lillii ze wszystkich schorzeń psychicznych i fizycznych. Proszę o uzdrowienie z depresji. Proszę aby na powrót stała się tak jak kiedyś radosna, miła, życzliwa, cierpliwa. Proszę też o uwolnienie jej od wpływu wszelkiego zła raz na zawsze i objęcie ją Bożą Opieką i Ochroną, aby nikt ani nic więcej nie było w stanie jej skrzywdzić. Proszę aby w jej życiu już na zawsze zagościła miłość, dobro, nadzieja, radość, dostatek. Niech wróci do niej radość i sens życia.

 9. Proszę o modlitwę w intencji przemiany duchowej oraz uzdrowienia z choroby nowotworowej Krzysztofa.

 10. Prośbą o zdrowie dla mnie abym mogła jak najdłużej opiekować się swoją niepełnosprawną córką. Oraz o zdrowie dla córki aby w przyszłości potrafiła odnaleźć się w tym świecie jak mnie braknie.

 11. Proszę Boga Ojca Najwyższego, Pana Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego, Najświętszą Maryję Pannę, Świętych Archaniołów Michała, Rafała Uzdrowiciela i Gabriela oraz wszystkich Aniołów i Świętych o łaskę i dar cudownego i trwałego uzdrowienia dla Lillii ze wszystkich schorzeń psychicznych i fizycznych. Proszę o uzdrowienie z depresji. Proszę aby na powrót stała się tak jak kiedyś radosna, miła, życzliwa, cierpliwa. Proszę też o uwolnienie jej od wpływu wszelkiego zła raz na zawsze i objęcie ją Bożą Opieką i Ochroną, aby nikt ani nic więcej nie było w stanie jej skrzywdzić. Proszę aby w jej życiu już na zawsze zagościła miłość, dobro, nadzieja, radość, dostatek. Niech wróci do niej radość i sens życia.

 12. Proszę Boga Ojca Najwyższego, Pana Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego, Najświętszą Maryję Pannę, Świętych Archaniołów Michała, Rafała Uzdrowiciela i Gabriela oraz wszystkich Aniołów i Świętych o dar uzdrowienia dla mnie ze schorzenia dróg moczowych, cudownego uzdrowienia z kamicy moczowodowej i nerkowej, udrożnienia moczowodu i i odblokowania i uzdrowienia nerki.
  Proszę też o spokój i radość i stabilność, dobro oraz nadzieję w moim życiu osobistym i zawodowym.

 13. Proszę o modlitwę i intencji mojej 5 miesięcznej córeczki Wiktorii o prawidłowy rozwój psychoruchowy i o Zdrowe oczka dla niej Tata i Mama

 14. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża i ojca Andrzeja, o pomyślny przebieg i pozytywny wynik operacji raka jelita grubego.

 15. O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Joli,Ali,Krzyśka,KS Kazika,s.zakonnej Eugeni

 16. Proszę o modlitwę dla całej mojej rodziny. o błogosławieństwo Boże niech Miłosierny Bóg obdarzy ma rodzinę zdrowiem szczęściem . Broni od wszelkich kataklizmów . Dla siostry która 24 października 2020 roku wstąpi w związek małżeński . O dobre i szczęśliwe małżeństwo by jej synek Franek wyrósł na dobrego człowieka. Brata Wojciecha o dobrą żonę a dla mnie o dobrego męża.. By trudna sytuacja dla mnie i Mojego chłopaka wystawiona na ciężką próbę została pomyślnie dla nas zakonczona
  .

 17. Dziękuję za łaskę udanej czwartej operacji mojego męża/ by passów tętniczych/.Wierzymy , że nasze modlitwy , naszych przyjaciół, znajomych i nieznajomych zostały wysłuchane. Chwała Panu.

  Małgosia

 18. Panie chce Ci podziekowac za tyle lask, za to ze uzdrawiasz moja chora mame, ze leczysz nasze relacje rodzinne, badz uwielbiony Panie, Panie chce Cie prosic w intencji mojej i Dionizego, w intencji naszych pracodawcow, kolegow z pracy, osob z administracji i tych ktorzy maja nad nami wladze, tych ktorzy nas rania, blogoslaw im Panie, dziekuje Ci Panie za wszystkie sytuacje w pracy, dziekuje za opieke Aniolow ktorych Ty Panie w Twojej dobroci dajesz nam do pomocy, wiemy ze nie jestesmy sami i ze Ty nas uzdrawiasz, Tobie Chryste oddaje moje rodzine

 19. Proszę o uzdrowienie relacji z moimi przyjaciółmi oraz miłość i wierność w moim małżeństwie.

 20. Proszę o modlitwę w intencji Renaty dotkniętej SM, by dobry Bóg przywrócił Jej wiarę, dar i łaskę zaufania. By uwierzyła, że Bóg jest miłosierny i kocha nas wszystkich nawet kiedy się od Niego odwracamy.
  Proszę także o modlitwę w intencji mojego męża by Dobry Bóg przywrócił Mu rozum.

 21. Proszę o cud uzdrowienia naszego synka Michałka z autyzmu dziecięcego , z osłabionego napięcia mięśniowego , ze stulejki, o powrót do zdrowia dla niego ; AGNIESZKA

 22. Panie, przez Serce Maryi i Sw Jozefa przynosze na noszach modlitwy moja chora mame, rodzenstwo i ich rodziny, Panie uzdrow nasze relacje rodziny DDA,
  Boze Milosierny dziekuje za tyle lask, prosze o Dary i Owoce Ducha Swietego dla mnie i mojego przyszlego meza,
  Badz uwielbiony Panie, daj nam serce czyste, pokorne, milujace,
  Chryste Tobie oddaje moj strach, moja przeszlosc, to co jeszcze boli, Maryjo dziekuje za to ze pomagasz mi dobrze odbudowac moje zycie, Panie nie kaz mi dlugo czekac na lepsza zmiane. Boze ulituj sie nade mna, bez Ciebie nic nie moge

 23. Proszę Pana Boga o uzdrowienie mnie z kamicy moczowodowej oraz zastoju moczu w lewej nerce.

 24. Proszę Pana Boga o uzdrowienie dla Lillli ze wszystkich schorzeń psychicznych i fizycznych. Proszę aby minęło jej zniechęcenie, apatia, depresja, brak radości, brak witalności. Proszę aby w jej życiu pojawiła się radość, spokój szczęście, chęć działania, czerpanie radości z każdej chwili i czynności życia codziennego. Proszę aby już na zawsze w jej życiu zagościło dobro, spokój, miłość, dostatek, bezpieczeństwo.

 25. Szczęść Boże!

  Bardzo proszę o modlitwę o moje uzdrowienie. Od 3-4 miesięcy mam niedowład kończyn dolnych. Jestem po wielu szpitalnych badaniach (kilka mam mieć jeszcze we wrześniu). Kręgosłup w stanie kiepskim ale wg lekarzy nie on jest przyczyną mojego stanu. Stan się pogarsza a przyczyny brak. Chodzenie staje się już prawie niemożliwe. Tylko parę kroków. Wiem już, że tylko Boża pomoc może tu zdziałać cud.

  Pozdrawiam serdecznie.
  Z Bogiem.

  Ola

 26. I rzekł Pan do niego: Kto dał człowiekowi usta? Albo kto czyni go niemym albo głuchym, widzącym albo ślepym? Czyż nie Ja, Pan? Wj 4,11
  Patrzcie teraz, że to Ja, Ja jestem A oprócz mnie nie ma boga. Ja pozbawiam życia i darzę życiem, Ja ranię i leczę, I z ręki mojej nikt nie zdoła się wyrwać. Pwt 32,39
  Ja tworzę światłość i stwarzam ciemność, Ja przygotowuję zarówno zbawienie, jak i nieszczęście, Ja, Pan, czynię to wszystko. Iz 45,7
  Jak wyraźnie widać – To Ty Panie Boże panujesz nad dobrą i złą dolą, zdrowiem i chorobą. Uczyniłeś mnie głuchym w brzuchu matki. Głuchota uczyniła mnie nieszczęśliwym, osobą wyrzuconą poza nawias społeczeństwa i zamknęła mi drzwi do normalnego życia. Kościoły odmawiają mi kazań na piśmie. Panie, cofnij tę głuchotę i daj mi żyć! Nie bądź okrutny i zlituj się nade mną, niczym ci nie zawiniłem będąc małym płodem w brzuchu matki. Wiem, że potrafisz uzdrawiać, tylko kiwnij palcem a będę uzdrowiony jeśli masz serce po tym jak moja babcia modliła się o moje uzdrowienie 32 lata trzy razy dziennie aż do śmierci, moja mama modliła się, ja też jako ośmioletnie dziecko i inni obcy. Czemu uczyniłeś mi głuchym i pokazujesz mi w okrutny sposób, że jesteś głuchy na modlitwy? Proszę Cię, okaż miłosierdzie i człowieczeństwo. Amen.

 27. Panie Boże prosimy Cię o łaskę uzdrowienia męża Zdzisława z ciężkiej choroby nowotworowej mozgu, aby dotychczasowe leczenie które przechodzi. przyniosło pozytywny efekt oraz prosimy Cię o siłę i wytrwałość w dalszym leczeniu. Wysuchaj Boże naszych próśb.Jezu ufamy Tobie. Bóg zapłać

 28. Proszę o modlitwę w intencji samoakceptacji oraz umiejętności obdarowania samej siebie miłością. Ulecz Panie moje zranione serce. Pomóż mi wymazać z pamięci przeszłość i naucz mnie żyć w teraźniejszości – tu i teraz.

 29. Proszę o modlitwę za postępy w rehabilitacji mojej córci Laury która żyje obok nas ale jest zamknięta w swoim świecie. Może dzięki modlitwom za jej zdrowie uda się znaleźć sposób na kontakt z moim dzieckiem. Z góry wszystkim dziękuję.

 30. Panie Jezu, pragnę podziękować Ci za to, że cierpliwie wysłuchujesz moich próśb, że tak szybko odpowiadasz na nie, za wszystkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moich bliskich. Dziękuję za życie i zdrowie moich bliskich i moje. Żebrzę u Twych stóp o łaski potrzebne do naszego zbawienia, o łaskę nawrócenia dla całej rodziny, łaskę wiary i wierności , łaskę zdrowia i łaskę wybaczania sobie i innym. Chwała Panu.

 31. proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla Kamila mądrość i zdrowie dla nas o promyk słońca i radość

 32. Jezu Miłosierny proszę uratuj 43 letnie małżeństwo Tadeusza i Bogumiły i rodzinę. Proszę Cię o łaskę uwolnienia od zła, o nawrócenie, przebaczenie i pojednanie. O światło Ducha Świętego dla serc i umysłów naszych. Ufam i wołam z nadzieją w sercu „Jezu Ty się tym zajmij”

 33. Panie Boże,prosimy Cię o łaskę uzdrowienia męża i ojca Zdzisława z cięzkiej choroby nowotworowej mózgu oraz o siłę i wytrwałość w dalszym leczeniu. Wysłuchaj Boże naszych próśb. Jezu ufamy Tobie, prosimy Ty się tym zajmij. Bóg zapłać

 34. Proszę Cię Panie Boże o uzdrowienie i modlitwę za brata mojego, który jest bardzo ciężko chory. Bóg zapłać

 35. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej chrześnicy Julii, która cierpi na neurofibromatoze. Boże błagamy byś uzdrowił naszą malutką Dziecinkę. Spraw Panie by guzy, które powstają w jej ciele zniknęły, by znaleziono lek, który zatrzyma tą straszną chorobę. Proszę też o modlitwę za moją siostrę, mamę Julii by jej problemy ze zdrowiem okazały się nie groźne i by podjęła leczenie. Proszę o modlitwę za moją Mamusię, która odeszła 2 tygodnie temu, tak nagle pozostawiając w moim sercu ogromną pustkę. Proszę o zdrowie dla mojej córeczki i męża oraz wszystkich naszych bliskich i wszystkich ludzi na świecie. Proszę Boże o zdrowie, sile i wiarę bym potrafiła znieść ten ciężki czas i bym nigdy nie zwątpila. Wysłuchaj Boże mych próśb. Jezu ufam Tobie, proszę Ty się tym zajmij.

 36. Bardzo proszę o modlitwę was – siostry i bracia, o łaskę powrotu do poprzedniej pracy w DPS im Jana Pawła II. Jezu ty się tym zajmij, pomóż mi wypełnić pustkę po śmierci ukochanej matki mojej, Małgorzaty. Łzy mam w oczach, smutek i przygnębienie – tak tęsknie za moją matką, Jezu ratuj mnie przed złem i piekłem, przepraszam Cię za rany jakie Ci zadałem, dziękuje Ci, że mogłem być przy śmierci mojej matki, pomóż mi zaradzić mi jak wyjść z tego. TYŚ MOIM PANEM JEZU, ofiaruję swe cierpienie za was siostry i bracia, za cały stan zakonny. MARYJO Matko Nieustającej Pomocy, Kochana Lilijo Jutrzenko 💟💓💗Amen

 37. Proszę Panie Cie o uwolnienie mojego taty z allkoholizmu. Proszę o zdrowie dla mojej mamy aby nie wyszło ze jest poważnie chora. Proszę Cię o to aby moj partner zaczął być dobry dla mnie. Proszę Cię również o szybka sprzedaż samochodu. Sam mnie najlepiej znasz. Dopomóż mi Panie Jezu w tych trudnych dla mnie chwilach. Tak bardzo Cię kocham.

 38. Dziękuję za miłość i zdrowie mojej rodziny
  za cały Kościół św.
  Proszę o potrzebne łaski dla mojej brzemiennej córki Ani, aby była szczęśliwa i w dobrym zdrowiu mogła wielbić i dziękować Bogu wraz z mężem i dziećmi

 39. Jezu, proszę o łaskę uzdrowienia mojego męża Dariusza z zatoru tętniczego. Pierwsza operacja nie powiodła się. Jeżeli druga zawiedzie, grozi mu amputacja nogi. Panie uzdrów go, daj mu szansę.
  zrozpaczona żona i syn.

 40. Proszę Cię Panie Boże o uzdrowienie mojego brata z ciężkiej choroby jaki jest rak, o modlitwę za niego, daj mu siłę walki. Bóg zapłać!

 41. Panie Jezu, zawierzam Ci moją córeczkę Kasię oraz dzieciątko poczęte pod jej sercem. Proszę o szczęśliwy przebieg ciąży.
  Zawierzam Tobie Panie Jezu moją córkę Anetkę oraz jej nowonarodzonego synka Antosia. Proszę o jego szczęśliwy rozwój.
  Zawierzam Tobie również Panie Jezu moją córkę Karolinkę i jej córeczkę Amelkę oraz męża Łukasza, proszę o błogosławieństwo Twoje dla nich w sprzedaży ziemi, aby mogli pobudować dom dla swojej rodziny.
  Panie Jezu Tobie zawierzam również mojego wnuka Adasia, wnuczkę Angelikę i mojego męża oraz mamę. Proszę o łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego oraz łaskę długiego życia dla mojej mamy Janiny, która obchodzi 87 urodziny.
  Panie Jezu, zawierzam Ci moja siostrę Halinkę, jej córkę Juliettę i syna Tima oraz męża Patricka. Proszę, aby siostrze przyznano zasiłek renty chorobowej w KRUS-ie.
  Panie Jezu udziel nam swojej boskiej mocy i siły w przezwyciężaniu zła.

 42. Panie Jezu, proszę o łaskę Twego Miłosierdzia dla mnie i mojej rodziny, szczególnie dla wnuka Kamila i jego przyszłej żony Agnieszki, którzy w najbliższym czasie będą zawierać związek małżeński. Proszę o łaski potrzebne dla ich małżeństwa.

 43. Proszę o łaskę uzdrowienia z nerwicy lękowej. O wewnętrzny spokój.

 44. Proszę o modlitwę o uwolnienie od alkoholu dla mojej rodziny, Panie Jezu daj mi siły abym się nie poddała uratuj mnie i mojego męża miej w opiece moich synów.

 45. Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla siostry. Proszę o łaskę uzdrowienia relacji między mną, a siostrą.

 46. Proszę Cię Panie Boże o uzdrowienie, o cud dla mojego brata chorego na raka, daj mu siłę aby mógł przystąpić do następnej chemii, dziękuję i Bóg zapłać

 47. Umiłowany Panie Jezu błagam o ratunek dla mojego bardzo chorego gardła z ciężkiej nieustannej chrypy , abym mogła normalnie mówić.
  Ukochany Panie Jezu, proszę o łaskę i miłosierdzie dla mojej córki Agnieszki o poczęcie zdrowego dziecka, po długim czasie starań o dziecko.

 48. Panie Boże dziękuję za moich rodziców, wiem jak duży trud włożyli w moje wychowanie. Błagam daj łaskę uzdrowienia z nowotworu mojej mamie. Mama jest po ciężkim leczeniu, obecnie bardzo cierpi, uśmierz jej ból i pozwól wyzdrowieć. Spraw by wraz z tatą mogli cieszyć się życiem jeszcze przez długie lata. Panie Boże błagam wysłuchaj naszych wołań. Bądź uwielbiony Panie

 49. Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia mnie na duszy i ciele z chorób, o Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań i bezpieczeństwo pracy, o miłość i przyjaźń, o finanse potrzebne, za osoby chore z rodziny o Boże uleczenie, oraz za Panią Alfredę z jej trudnych sprawach aby wyszła na prostą. Boże prowadź nas!

 50. Błagam o modlitwę w intencji uleczenia szumów i dźwięków w uszach dla mnie i mojej siostry, błagam, mam silną nerwicę, przeszłam załamanie nerwowe, siostra ma małe dzieci. Proszę ludzi dobrej woli o wsparcie modlitewne.

 51. Panie Boże, usłysz mój głos i ulecz mnie . Bądź uwielbiony.
  Czarek.

 52. Proszę cię Panie Boże o cud dla mojego brata o uzdrowienie go z ciężkiej choroby Bóg zapłać

 53. Prosimy o wyleczenie serca naszego taty. Ma on niedomykalność zastawek i cierpi na częste arytmie.

 54. Prosimy Cię Panie Jezu o uleczenie z nowotworu wątroby u 5-cio miesięcznego Maksia. Pozwól Panie cieszyć się dalej jego życiem Rodzicom i Dziadkom!

 55. Proszę o nawrócenie pełne i trwałe męża i jego rodziny, nawrócenie mojej rodziny i uwolnienie nas wszystkich od wszelkiego złego, opiekę Matki Bożej i świętego Józefa.

 56. Proszę o uzdrowienie mojego taty z choroby nowotworowej mózgu i o zdrowie i sile dla mojej mamy która wspiera tate w tej ciężkiej chorobie aby leczenie przebiegło łagodnie

 57. Proszę o uzdrowieniu lub powstrzymanie postępu choroby Alzhaimera mojej mamy

 58. Panie Jezu, dziękuję za szczęśliwe leczenie choroby nowotworowej dla mojej mamy. Błagam o jej całkowite uleczenie, obecnie ma problem z krostami na skórze, błagam by to nie było nic poważnego. Daj jej Jezu Najłaskawszy zdrowie i długie życie.

 59. Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moich bliskich. Dziękuję za zdrowie podarowane mojej mamie, kiedy traciłam nadzieję. Dziękuję za wysłuchanie modlitw wszystkich życzliwych ludzi, którzy się za nią wstawiali. Proszę Panie Jezu błogosław im w rodzinach, w domach i pracy. Bądź uwielbiony Panie.

 60. Dziękuję Ci Panie za pomyślny przebieg operacji. Proszę Cię o pomyślny przebieg dalszego procesu leczenia, o odbywania się wizyt w terminie i szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

 61. Maryjo Królowo Polski i całego świata proszę pomóż mi pokonać nałóg pornografii. Prosi Tomek

 62. Dziękuję za wszystkich ludzi którzy modlili się o zdrowie mojego męża i naszą rodzinę
  Proszę o dopomożenie im w ich potrzebach
  Dziękuję za miłość i zdrowie mojej rodziny za cały Kościół św .
  Dziękuję za naszą pracę , wypoczynek i wszystkich ludzi których stawiarz na naszej drodze.

 63. O dar potomstwa Adamowi i Alusi o założenie Adamowi i Alusi szczęśliwej katolickiej rodziny oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Adama,Ala,Joli,Krzyśka,KS Kazimierza-sily w posłudze duszpasterskiej bliznim

 64. Panie Jezu! Przez Twoje Najświętsze Serce prosimy o uleczenie serca naszej córki Zuzanny! Ty możesz sprawić aby ono dobrze funkcjonowało! Dziękujemy też za SPOTKANIE wszystkich życzliwych ludzi w związku z chorobą Zuzanny.
  Prosimy też za Elżbietę abyś przyniósł ulgę w jej wszystkich dolegliwościach!

 65. Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę.

 66. O założenie przez Alę z Adamem szczęśliwej rodziny oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Adama i ich rodzin.

 67. Panie Boże proszę Cię o wybaczenie tak jak ja wybaczyłam Ci odejście mojego tatusia. Błagam Cię o pomoc mojej mamie w wyjściu z uzależnienia od alkoholu i mojemu ojczymowi w panowaniu nad gniewem.. Musisz wiedzieć jak to się łączy 🙁
  Proszę również o modlitwę za mnie abym miała siłę opiekować się nie tylko rodzeństwem, ale też sobą, ponieważ na codzień walczę w terapi z depresją i innymi strasznymi stanami.
  Amen.

 68. Proszę o uzdrowienie i modlitwę za mojego brata ciężko chorego na raka .dzięki ci Boże za wszystko Bóg zapłać

 69. Proszę o modlitwę w intencji mojego taty, o uzdrowienie go z ciężkiej choroby nowotworowej, oraz o zdrowie, sile i wytrwałość mojej mamy która dzielnie wspiera go w tej chorobie. Córka M.

 70. PROSZĘ JEZU PRZYJDZ DO MOJEJ CORECZKI EMILKI I DOTKNIJ JĄ ŁASKA UZDROWIENIE Z CHOROBY GENETYCZNEJ DZIEDZICZNEJ UKLADU KOSTNEGO PROSI TATA

 71. O rozwiazanie węzłów samotności Ali,o poznanie przez Alę wartościowego kawalera katolika, o dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali i jej rodziny

 72. O pomoc w obraniu właściwej drogi zawodowej i znalezieniu świetnej pracy, w której będę szanowana i doceniana.

 73. Panie Jezu bardzo prosze o uzdrowienie bolow mojego nadbrzurza spowodowanego powiklaniem po chorobie zakaznej i leczeniu. Jesli zas to endometrioza tak sie rozprzestrzenila, prosze zwalcz jej ogniska. Ty mozesz wszystko Jezu. Tam gdzie koncza sie ludzkie mozliwosci otwiera sie przestrzen na Twoje dzialanie.
  Pomoz mi bo ten bol jest tak silny ze nie moge pracowac i boje sie o swoje jutro, z czego bede zyc.

 74. Dziękuję Ci Jezu za odebrane łaski i proszę o zdrowie dla Joli i dla mnie. Jezu ufam Tobie.

 75. Proszę o modlitwę za uzdrowienie Mateusza z choroby nowotworowej i wytrwałość i cierpliwość sile podczas pracy oraz zdrowie dla całej rodziny Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

 76. PROSZĘ O MODLITWĘ ABY BÓG DOPOMÓGŁ WSZYSTKIM LUDZIOM W ICH POTRZEBACH .
  DZIĘKUJĘ ZA UDANĄ OPERACJĘ MOJEGO MĘŻA I TAKŻE ZA MOJĄ RODZINĘ I LUDZI KTÓRYCH STAWIA NA NASZEJ DRODZE

 77. W dniu urodzin(17 stycznia) mojej Żony Doroty o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Niej. Proszę Cię Panie o zdrowie i łaskę pojednania z Tobą dla moich teściów.

 78. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego taty z choroby nowotworowej guza mózgu

 79. Panie Jezu proszę Cię o Łaskę nawrócenia moich dzieci Pawła i Oli oraz o dobrą pracę dla mnie i moich dzieci.
  Dziękuję Ci Jezu za wszystkie otrzymane Łaski.Ufam Tobie

 80. Jezu Miłosierny, proszę o łaskę uzdrowienia fizycznego, psychicznego, duchowego i emocjonalnego dla mnie.O siły i powrót do normalnego funkcjonowania mojego organizmu, o uzdrowienie wszelkich ukrytych chorób, ktorych medycyna nie moze zdiagnozować we mnie, a czuję się słabo(uzdrów mój chroniczny ból głowy, problem krtani, przełyku, stanu zapalnego zębów i innych dolegliwości które mnie nękają nieustannie) Jezu miej litość nade mną grzesznikiem. Jezu Synu Boga żywego ulituj się nade mną – synem marnotrawnym. Potrzebuję życia w Twojej Łasce. Amen

 81. O łaskę zdrowia dla Cioci Jadzi i Cioci Ewy oraz dla Oli, Czarka, Mirki i Mirosława! O pokój, zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Roberta!

 82. Panie Boże proszę cię o uzdrowienie mojego brata chorego na nowotwór . Pomóż mu. Bóg zapłać.

 83. Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

  Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!
  Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

  Bóg zapłać wszystkim

  Grzegorz

 84. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z trądziku z którym walczę już ponad 15 lat i z poczucia niższości.

 85. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża, który ma tętniaki mózgu.
  Proszę o wiarę i nadzieję dla mojej rodziny.
  Dziękuję bardzo za miłość i zdrowie mojej rodziny.
  Dziękuję za księży i wszystkich ludzi, którzy modlą się za nami.
  Bóg zapłać!

 86. Panie Jezu tak bardzo chciałam dziś się spotkać z Toba spóźniłam się o tydzień będę czekać na kolejne spotkanie Jezu ufam Tobie

 87. Boże uzdrow mój kręgosłup zabierz bóle krzyża i bóle glowy , w twoje ręce powierzam również inne chore części ciała ulecz torbiel w lewej piersi i nadrzerke. Dziękuję za wszystkie laski. Chwała Bogu

 88. Proszę o pomoc w walce z nerwicą lękową i opiekę nad naszym małżeństwem w tym trudnym czasie.

  Boże o proszę Cię również o szczęśliwe poczęcie dziecka.

  Bóg zapłać

 89. Panie Jezu,
  Błagam Cię o uzdrowienie z choroby niewiadomej etiologii. Być może to polekowe zapalenie naczyń i tętnic gdyż jak wiesz przyjmowałam wiele antybiotyków, w tym chemioterapeutyku, by zwalczyć rzadką infekcję. Rok spędziłam w szpitalach i u wielu lekarzy, nie mam już ani siły ani pieniędzy na leczenie. Tak bardzo cierpię, nie mam już siły na nic ani do walki. Uwolnij mnie od tego prześladującego mnie pecha i nieszczęść, zmiłuj się nade mną przenajświętszy Jezu z rodu Dawida. Zmiłuj się nade mną i spraw żebym odzyskała zdrowie bo nie mogę pracować i nie mam już na chleb. Dziękuję za wszystko i błagam o przebaczenie moich grzechów świadomych jak i nieświadomych, które wynikają z mojego zagubienia i wyczerpania. Uwolnij mnie proszę od ataków złego na mnie i moich bliskich. Amen

 90. Proszę o uzdrowienie mojego przewodu pokarmowego i stopy po urazie.
  Proszę znajdż Panie dla mnie nową pracę.
  Dziękuję za mój poprzedni zawód i za wszystkie Twoje łaski.

 91. Panie Jezu Chryste dziękujemy Ci za osłonę nas od działania złych duchów i Twoje prowadzenie. Chwała Panu!
  Prosimy o uwolnienie od działania złych duchów naszej rodziny a zwłaszcza rodziny naszego syna Łukasza, synowej Moniki i wnuka Henrika, a zwłaszcza wnuczki 11- letniej Laury, która ma problemy z zasypianiem i i ma ataki paniki przed czymś co wychodzi z jej wnętrza.
  Dziękujemy Ci Panie i ufamy Tobie.

 92. Proszę Cię Panie Boży O modlitwę i uzdrowienie brata mojego z ciężkiej choroby i o zdrowie dla rodziny. Bóg Zapłać!

 93. Panie Jezu uzdrów mnie proszę z przewlekłej infekcji bakteryjnej jak i powikłań z nią związanych. Chwała Ci Panie Jezu.

 94. Najdroższy Jezu Chryste proszę o dar zdrowia dla mojej żony Iwony .Dla siebie o wytrwanie w dobrym,o cierpliwość i spokój. Proszę o łaskę dla całej naszej rodziny.
  Robert

 95. Proszę o modlitwę o uzdrowienie Weroniki. O jej wiarę we własne siły. O zdrowie dla niej i jej synka. O spokój jej umysłu. O spokojne sny.

 96. Proszę cię Boże ozdrowienie, modlitwę za mojego brata ciężko chorego na nowotwór a także proszę Cię o zdrowie dla mamy. Dziękuję

 97. Proszę Cię Panie o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Marcina, Marysi i Mateusza. Proszę także o rozwiązanie sytuacji u Agnieszki i Kuby. Panie, powierzam to Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij, amen.

 98. Panie Jezu, proszę o uzdrowienie dla mojego taty, jeśli jest to zgodne z Twoją wolą, proszę żeby tata znów chodził. Proszę Panie o cierpliwość, pokorę i głęboką wiarę dla nas. Proszę także o uzdrowienie Teresy z nowotworu węzłów oraz Czesława z nowotworu żołądka. Proszę Panie o zdrowie duszy i ciała dla mnie, moich bliskich, przyjaciół i sąsiadów.
  Dziękuję Panie za moje uzdrowienie z nowotworu piersi, za Twoją miłość i miłosierdzie, za Twoją obecność w naszym życiu. Dziękuję Matko Boża za Twoją opiekę i matczyną miłość, za moja parafię, sąsiadów i przyjaciół

 99. O dobrego odpowiedzialnego meza katolika Ali oraz o zdrowie zgodę i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom

 100. Proszę Panie o zdrowie dla mojego syna Dawida, aby któryś lekarz chciał się nim rzetelnie zająć na NFZ i oby nie było za późno na wyleczenie z choroby.

 101. Za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny bardzo proszę o uzdrowienie, mojej najukochańszej Babci-Eleonory, ze złożonej ciężkiej choroby nowotworowej, niech Pan wzmacnia jej wiarę i siły by mogła cieszyć się życiem wśród kochającej i wspierającej jej rodziny i grona przyjaciół.

 102. Proszę Cię Panie o uzdrowienie wewnętrzne zranień i tego co powoduje lęki i niechęć do pracy i działania w życiu.
  Maryjo, Matko Miłosierdzia, módl się za nami. Bądź Jezu uwielbiony we wszystkim.
  Amen!

 103. Proszę Cię Panie Jezu o łaskę ponownego macierzyństwa, zdrowie dla rodziny i uwolnienie od przywiązań do tych samych grzechów

 104. Proszę o uzdrowienie dla wuja Adama z choroby nowotworowej oraz Kuby z choroby cukrzycowej, a także o łaski dla całej naszej Rodziny.

 105. Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie mojej najukochańszej Babci – Eleonory, aby Bóg dał jej siłę na walkę z chorobą i wiarę w jej pokonanie, oraz pozwolił cieszyć się życiem i zdrowiem przy boku wspierającej i bardo kochającej ją rodziny i grona przyjaciół.
  Anna

 106. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Bogusława z nałogu narkomaństwa.

 107. Panie Jezu proszę o uzdrowienie mnie z nieuleczalnej choroby żebym mogła normalnie żyć i funkcjonować błagam również o uzdrowienie i uwolnienie dla córki Natalii. Jezu ufam Tobie.

 108. Proszę Cię Panie o łaskę wolności finansowej mojej rodziny.

  Zatroskana

 109. Dziękuję Jezu, że wysłuchałeś mojej i nie tylko mojej modlitwy i mój syn dostał się do wymarzonej szkoły.
  szczęśliwa mama

 110. Proszę Cię Panie o uzdrowienie Teresy i Ludwika i spokojna starość dla Nich.

 111. Proszę o modlitwę w intencji naszej chorej koleżanki Iwony, aby Bóg dał jej siłę na walkę z chorobą i wiarę w jej pokonanie, oraz pozwolił cieszyć się życiem i zdrowiem przy boku wspierającej ją rodziny i grona przyjaciół.

 112. O dobrego Męża katolika Ali oraz o zdrowie, zgode i potrzebne łaski Ali, Agacie i ich rodzinom

 113. PROSZĘ O PANIE O UZDROWIENIE RODZINY AGNIESZKI I JEŚLI TAKA TWOJA WOLA RODZINY EMILII. PROSZĘ O ZDROWIE – PAMIEĆ DLA MOJEGO TATY A ZDROWIE FIZYCZNE DLA MOJEJ MAMY

 114. PROSZĘ PANIE O ŁASKĘ SPŁATY CAŁKOWITYCH ZOBOWIĄZAŃ MOICH RODZICÓW, MOJEJ SIOSTRY I MOICH, BYŚMY MOGLI BEZ STRACHU I NERWÓW PRACOWAĆ W SPOKOJU.
  MARCIN

 115. PROSZĘ PANIE O UZDROWIENIE Z CHOROBY ANNY, BY JUŻ NIE MUSIAŁA BRAĆ CIĘŻKICH LEKARSTW I CZUŁA SIĘ WYŚMIENICIE DZIĘKI TOBIE PANIE

 116. Bardzo proszę o modlitwę w intencji bardzo ważnej dla mnie osoby, aby wszystko się w jej życiu w końcu ułożyło (bo dużo trudności pokonała) i w intencji naszej relacji – bardzo kocham tego człowieka i bardzo chciałabym z nim być, chyba, że nie jest to wolą Pana i nie byłabym odpowiednią kobietą dla niego.

 117. Panie Jezu prosimy o łaskę uzdrowienia dla naszego ciężko chorego przyjaciela Andrzeja Dłużewskiego a dla jego żony jeszcze więcej siły, wiary i nieustającej nadziei w wyzdrowienie męża.

 118. Proszę o modlitwę o całkowite moje uzdrowienie po przebytej operacji w dniu 24.04.2018 .
  oraz modlitwę w intencji mojego wnuka Kuby aby wyszedl z cukrzycy

  Bóg zaplać

 119. Prosimy Cię Panie Jezu o siłę w walce w chorobie dla naszego przyjaciela Andrzejka i szybki powrót do zdrowia.

 120. Proszę o modlitwę i uzdrowienie mojego brata chorego na raka pomóż mu Panie Jezu Bóg Zapłać

 121. O dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Agaty i ich rodzin.

 122. Najświętsze Serce Chrystusa błagam Cię o siłę w walce z zaawansowaną chorobą nowotworową Renatki. Prosimy. Pozwól jej wyjść z tej choroby.

 123. Proszę cię Panie Jezu o modlitwę i uzdrowienie mojego brata z ciężkiej choroby

 124. PROSZĘ O MODLITWĘ O UZDROWIENIE MOJEGO BRATA MIROSŁAWA CZESŁAWA Z O MASZEWA Z CIĘŻKIEJ CHOROBY NOWOTWOROWEJ I O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA NIEGO.

 125. Błagam o szczęśliwe i skuteczne leczenie onkologiczne dla mojej mamy Grażyny. Błagam by udało się zwalczyć wszystkie komórki rakowe przy jak najmniejszych skutkach ubocznych. Błagam o wiarę silną i nadzieję dla mamy, by nigdy się nie poddała. Błagam o długie lata życia dla niej w zdrowiu

 126. O założenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym katolikiem oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali i jej rodziny, dla Agaty.

 127. Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie mnie z guzków tarczycy chorób fizycznych i nerwicy proszę o poprawę zdrowia mamy o poprawę zdrowia taty oraz o uwolnienie mnie i rodziców od złego ducha przekleństwa i chorób

 128. Jezu proszę Cię o łaskę wiary, zdrowia, miłości, szczęścia i dobrobytu dla mojej rodziny, uchroń nas od grzechu i pokus szatańskich. Maryjo naprowadź Remigiusza na drogę wiary, uchroń go od nałogu narkotykowego. Jezu ufam Tobie.

 129. Proszę cię Panie Jezu, Matko Boża, i Janie Pawle o uzdrowienie i modlitwę za brata mojego, który się zmaga z chorobą nowotworową

 130. Panie Jezu proszę Cię o modlitwę i uzdrowienie mojego jedynego brata z ciężkiej choroby. Bóg Zapłać!

 131. Panie Jezu, błagam o przebaczenie za wszystkie moje grzechy, za brak Wiary i bluźnierstwa. Proszę o uwolnienie mnie od nałogów. To one wszystko rujnują w moim życiu. Jezu, już dwa razy mi pomogłeś, a ja zawiodłem, złamałem obietnicę. Więc wstyd mi znów prosić o łaskę uwolnienia, ale …

 132. Prosze o modlitwę za Antoninę Chmielewską i o Bożę Błogosławieństwo z okazji 4 rocznicy urodzin

 133. Proszę cię Panie Jezu o modlitwę i uzdrowienie mojego brata ciężko chorego .Bóg Zapłać

 134. Panie Jezu, dodaj sił całej naszej rodzinie do wypełniania codziennych obowiązków. Proszę też o łaskę zdrowia dla mojej Żony Doroty, naszych dzieci i naszych wnuków.

 135. O dobrego męża katolika dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali i jej rodziny: Agaty, Stefanii, Daniela, Dominiki, Stefanii i Teresy

 136. O poznanie Wartościowego wierzącego kawalera o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodziny

 137. O założenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym rzetelnym katolikiem oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzyska, Agaty, Teresy, Daniela, Stefanii, Dominiki.

 138. Proszę Cię Panie JEZU o wyjście z trudnej sytuacji materialnej i przywrócenie spokoju ducha. Ufam tobie. Mariusz

 139. Prosimy Cię Boże o uwolnienie od skutków złego słowa intencji i myśli oraz dar Ducha Świętego dla ich autorów.
  Prosimy o Błogosławieństwo i dar łaski zdrowia i godnego życia.
  Prosimy o łaskę Zdrowia Dla Pani Władzi.
  Dziękujemy.

 140. Proszę Cię Panie o łaskę nawrócenia dla Grzegorza i o uzdrowienie duchowe oraz ukojenie bólu po nagłej śmierci jego mamy, a także o życie wieczne dla Niej.

 141. Panie Jezu zaopiekuj się moją koleżanką i uzdrów ją z chłonniaka. Pomóż jej wrócić do normalnego życia. Bez strachu o każdy kolejny nadchodzący dzień.

  Katarzyna

 142. o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, o łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego dla wnuka Adasia, o uwolnienie go od gier komputerowych, o uzdrowienie Adama od skutków nadużywania alkoholu oraz powrót dla niego do życia sakramentalnego

 143. Panie Jezu, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i dla całej mojej rodziny.

 144. Proszę o modlitwę o uzdrowieniu Julii i o zdrowie dla całej naszej Rodziny.

 145. Panie Jezu, proszę Cię o szybki powrót do sił i pełni zdrowia dla Mariusza, po potrąceniu przez samochód.

 146. Proszę za Magdalenę po bolesnym upadku i uderzeniu głową o lód na lodowisku. Proszę Cię Panie o łaskę zdrowia dla niej! Spraw Najświętszy Zbawicielu aby mogła normalnie funkcjonować!

 147. Panie Boże proszę Cię o zdrowie i pracę dla naszej całej rodziny, o utrzymanie Krzysia w stabilizacji i zdrowiu po przebytej chorobie nowotworowej, o opiekę i łaskę Bożą ochronę przed chorobami nieszczęściami, wypadkami, utratą pracy. Boże dopomóż nam, błagam okaż nam swoją łaskę i opiekę Bożą. Tak nam dopomóż Bóg.

 148. Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia mnie aby guzki polipy i mięśniaki zniknęły z mojego ciała, proszę o modlitwę abym otrzymała łaskę, dar zdrowia, z całego serca serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

 149. Najdroższy Jezu, oddajemy Ci nas wszystkich, prosimy o potrzebne łaski Boże … o błogosławieństwo Boże i o życie w obfitości … o łaskę miłości, radości i pokoju … Jezu, prosimy, Ty się o nas troszcz …

 150. Najdroższy Jezu, prosimy o uzdrowienie Joanny … o wszystkie potrzebne łaski, siłę … o błogosławieństwo Boże i o życie w obfitości … Jezu, oddajemy ją Tobie … prosimy, Ty się o nią troszcz

 151. Najdroższy Jezu, prosimy o uzdrowienie pani Joli z nowotworu w śródpiersiu

 152. Proszę Panie Jezu za Anetę z Rybnika – o zdrowie oraz o miłość w rodzinie, umocnienie wiary, ustanie kłopotów finansowych!

 153. Proszę Cię Panie Jezu o uwolnienie z kłopotów finansowych i życia w strachu, abym mógł wielbić Pana
  Mariusz

 154. Panie Jezu, proszę Cię o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla Michała. Jezu ufam Tobie.

 155. Proszę o nawrócenie mojego wujka Andrzeja i o uzdrowienie dolegliwości fizycznych dla Patrycji i jej męża Aleksandra.

 156. Panie Jezu, proszę Cię o przemianę serca mojego męża – o ustanie agresji fizycznej i psychicznej z jego strony i o jedność w rodzinie.

 157. Proszę o modlitwę o rozwiązanie problemów w pracy i o lepszy sen oraz o nawrócenie Danieli i Krystyny

 158. Proszę o modlitwę za mnie o moje uzdrowienie fizyczne, nerwowe i psychiczne, o uwolnienie mnie od zaburzeń lękowych, nerwicowych, o uzdrowienie z chorób i dolegliwości fizycznych: naczyniak wątroby, guzki tarczycy, torbiel nerki, o poprawę zdrowia mamy chorującej na chorobę reumatyczną, o poprawę zdrowia taty, który jest po ciężkiej operacji

 159. Najdroższy Jezu, prosimy Cię o uzdrowienie Pani Joli z nowotworu w śródpiersiu …, prosimy o uzdrowienie Pani Małgosi z guzów w głowie, prosimy o uzdrowienie Pani Joanny z wszystkich nowotworów (narządów rodnych i innych) … prosimy o uzdrowienie Pani Oli z problemów z kręgosłupem … prosimy o uzdrowienie Dorotki z problemów z nadgarstkami … oddajemy Ci Jezu wszystkich nas i nasze rodziny … proszę troszcz się o nas TY … Jezu ogarnij i wypełnij nas Swoją uzdrawiającą miłością … obecnością …

 160. Proszę o nieustającą modlitwę za zdrowie Justyny, która choruje na zapalenie rdzenia kręgowego.
  Proszę Boże pomóż tej rodzinie

 161. Proszę o wszystkie potrzebne łaski dla Eweliny i jej dzieci oraz o uzdrowienie ojca jej dzieci.

 162. Boże Święty dla którego nie ma Rzeczy niemożliwych, który chcesz nam Pomagać i nas prowadzić, prosimy Ciebie o uzdrowienie naszego nienarodzonego syna, aby mógł wzrastać w zdrowiu i rozwijać się ku chwale Twojego Istnienia.
  Niech tak się stanie Amen

 163. Panie Jezu wielka jest chwała Twoja, nie proszę Cie o nic, bo Ty wiesz Panie Jezu czego chcesz dla mej osoby, a ja zdaję się na Twoją wolę. Kocham Cię Panie Jezu boś Ty jedyną prawdą i nadzieją. Amen.

 164. Proszę, aby za sprawą mocy Ducha Świętego odeszły wszelkie bóle i zmiany zwyrodnieniowe w moim kręgosłupie i miednicy, abym mógł wrócić do ukochanej piłki nożnej i cieszyć się nią, wysławiając Chwałę Pana. W imię Naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

 165. Panie Jezu,
  Proszę uwolnij mnie od dręczeń demonicznych i ataków złych duchów na moją osobę. Proszę daj zdrowie Ks. Sławkowi, spraw żeby wyzdrowiał z chorób układu pokarmowego i nerek. Okaż mu tak wielkie miłosierdzie jakie on okazał mnie. Chwała Ci Panie Jezu

  Mariola

 166. Prosimy o uzdrowienie Pani Joli z guza w płucach … prosimy o dobrą diagnozę – dającą się wyleczyć, prosimy o uzdrowienie Pani Małgosi z guzów w głowie, prosimy o uzdrowienie Pani Joanny z wszystkich nowotworów (narządów rodnych i innych) … prosimy o uzdrowienie Pani Oli z problemów z kręgosłupem … prosimy o uzdrowienie Dorotki z problemów z nadgarstkami … oddajemy Ci Jezu wszystkich nas i nasze rodziny … proszę troszcz się o nas TY … Jezu ogarnij i wypełnij nas Swoją uzdrawiającą miłością … obecnością

 167. Najdroższy Jezu, prosimy Cię o uzdrowienie dla Joanny (o uzdrowienie z nowotworu), o uzdrowienie dla p. Joli i o uzdrowienie dla p. Oli (szczególnie o uzdrowienie kręgosłupa) i oddajemy Ci Jezu wszystkich pracowników i całe MCM POLESIE w Łodzi – szczególnie AS … prosimy troszcz się o nas TY

 168. Panie Jezu proszę Cię w intencji Renaty i jej najbliższych, upraszając łaski zdrowia dla nich. Postaw dobrego człowieka na drodze Renaty, aby mogła sobie na nowo ułożyć życie po śmierci męża.

 169. Proszę o nieustające modlitwy za zdrowie Justyny chorej na zapalenie rdzenia kręgowego. Proszę też o modlitwy za zdrowie Andrzeja, którego dotknęła kolejna ciężka choroba, nowotwór płuc. Boże proszę pomóż tej rodzinie w walce z chorobami, nie opuszczaj ich w swoich łaskach.

 170. Panie Jezu, odnów sakrament kapłaństwa u księdza Jacka i pomóż mu wytrwać w ślubach czystości, aby nie był zgorszeniem dla innych.

 171. Panie Jezu, z całego serca proszę Cię o uzdrowienie Elżbiety, mamy czworga małych dzieci, z choroby nowotworowej. Proszę także o uratowanie rozbitej rodziny z sześciorgiem dzieci.

 172. Panie Jezu, bardzo Cię proszę o okazanie miłosierdzia mojemu przyjacielowi Sławkowi który jest chory na żółtaczkę. Proszę, dokonaj cudu uzdrowienia go. Spełnij proszę też moje marzenie, które po ludzku wydaje się być totalnie niemożliwe… Ale Ty powiedziałeś, że to co dla ludzi niemożliwe, dla Boga jest możliwe. Pozostaje mi więc prosić o to tylko niebo.

  Dziękuję Ci za wszystko z całego serca.
  Mariola

 173. Panie Jezu, za pośrednictwem Najświętszej Maryi Panny i Św. Archanioła Rafała proszę o światło Ducha Świętego dla lekarzy w sprawie rozpoznania przyczyny krwawienia wewnętrznego mojej kochanej 4-letniej wnuczki Amelki

 174. Panie Jezu dziękuję Ci za wspólnotę do, której mnie powołałeś, proszę Cię o Światło Ducha Świętego dla naszego opiekuna ojca Roberta i dla wszystkich, którzy się gromadzą na modlitwie.
  Panie uczyń mnie narzędziem w Twoich rękach, pomnażaj moją wiarę, abym zawsze była sługą uniżoną, która chce służyć i dzielić się Bogactwem otrzymanym od Ciebie z innymi. Pokazuj nam drogę jaką mamy iść w tej wspólnocie, aby zawsze nasze działania były na Chwałę Bożą.
  Twoja oddana służebnica Małgorzata

 175. Panie Jezu dziękuję ci za Twoje prowadzenie, dziś chcę Cię prosić abyś pomógł podjąć decyzję Dyrekcji i kierownictwu w pracy, o którą się staram, Panie niech ona będzie zgodna z Twoją wolą.
  Panie Jezu Ty wiesz jaki trud ponoszę w obecnym miejscu pracy, ale niech się stanie tak jak Ty Jezu chcesz, Ty wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie dobre.
  Dziękuję Ci Ojcze, najukochańszy Tato.
  Małgorzata

 176. Proszę o modlitwę za zdrowie Justyny. Boże proszę aby zapalenie rdzenia kręgowego nie postępowało szybko. Proszę Boże ulituj się nad tą rodziną.

 177. Boże proszę ulituj się nad Andrzejem i nie doświadczaj go kolejną ciężką chorobą. Proszę spraw aby wykryty guz nie okazał się złośliwy.

 178. Dziękuję Ci Panie Jezu za Twoją obecność w moim życiu. Proszę nawracaj mnie i wszystkich moich bliskich, lituj się nade mną i uwolnij mnie od bólu stopy, który zabiera mi radość życia. Dziękuję Ci za ten ból, bo dzięki niemu mogę być bliżej Ciebie. Wiem, że to moje cierpienie jest po coś i ufam że mnie nauczy przyjmować Twoje miłosierdzie. Bądź uwielbiany Panie.

 179. Prosimy Cię kochany Jezu zaopiekuj się naszymi wnukami, aby nie sprawiali rodzicom kłopotów wychowawczych i aby nie mieli problemów z przyswajaniem wiedzy. Jezu w Tobie pokładamy nadzieję, że się tym zajmiesz. Dzięki Tobie Jezu nasz wnuk usłyszał Twój głos i jest coraz bliżej Ciebie.

 180. Dobry Boże proszę Cię gorąco o uzdrowienie moich nóg, aby moje stopy nie bolały mnie podczas chodzenia. Proszę również o modlitwę o uwolnienie mnie z nałogu palacza. Wiem, ze mi pomożesz, bo nigdy mnie nie zawiodłeś, dziękuje Ci.

 181. Dziękuję bogu za dar uspokojenia niepokoju. Prosze o modlitwę w intencji mojego zdrowia, zdrowia mojej rodziny, wytrwałość w pracy nad sobą, oraz proszę Boga o stabilizację sytuacji finansowej oraz wsparcie w sprawie Bogu wiadomej.

 182. Proszę o modlitwy za Tomasza za wyjście z choroby alkoholowej, żeby sam zaczął walczyć z tą chorobą

 183. Proszę o zdrowie dla Justyny, ulgę w bólu i prawidłową diagnozę. Proszę też o zdrowie i siły dla jej rodziny i dziękuję za dotychczasowe modlitwy.

 184. O odnalezienie swojego powołania i Boże błogosławieństwo i tym powołaniu.

 185. Proszę Cię Panie Jezu o zdrowie dla mojej żony dla mnie i naszego syna, (22 sierpnia mamy 25 rocznice ślubu) i o wyjście z bardzo trudniej sytuacji finansowej i dobre relacje w domu.

 186. Proszę Cię Boże o łaskę zdrowia dla mnie, a dla mojego syna Łukasza i jego żony Magdy aby ułożyły im się sprawy finansowe i mieszkaniowe, aby umieli się wspierać w trudnych chwilach i wychowali dzieci na dobrych ludzi.

 187. Proszę o zdrowie dla moich rodziców. Łaskę i spokój dusz dla moich sióstr oraz ukojenie ich niepokojów. Siłę, zdrowie , wytrwałość w wierze dla mnie oraz o opatrzność w wyborze dobrego męża.:)

 188. Proszę Boże o cud uzdrowienia dla Mamy Zofii aby odzyskała przytomność i aby wszystkie zmiany w mózgu cofnęły się. Spraw, aby zaczęła samodzielnie oddychać i odzyskała sprawność w kończynach. Jezu ufam Tobie. Amen

 189. O uwolnienie mnie z nerwicy lękowej i natrętnych myśli, które odbierają mi radość życia.
  O laskę spowiedzi dla mojego męża.

 190. Panie Jezu dziękuję Ci za wszystkie łaski, którymi tak hojnie obdarzasz mnie i moich bliskich. Bądź uwielbiany Panie. Proszę błogosław nam każdego dnia, nawracaj nas i prowadź nas swoimi drogami. Proszę o łaskę zdrowia i miłości dla całej rodziny. Dziękuję za rodziców, męża, córkę, braci, bratową

 191. Proszę Cię Panie Boże o zdrowie dla Włodka, żeby jego serce było zdrowe a 45 -letnia cukrzyca nie postępowała i nie robiła dalszego spustoszenia w organizmie.

 192. Proszę o szybkie zagojenie i zrośnięcie ręki Szymona oraz o szybki powrót na boisko. Daj mu siłę psychiczną na przetrwanie trudnych dla niego chwil – bez grania w piłkę.

 193. Proszę o modlitwę w intencji daru rodzicielstwa i opiekę NMP i Jezusa Miłosiernego dla Eweliny i Piotra. Bóg zapłać.

 194. Proszę o łaskę nawrócenia, wiary i doświadczenia Bożej miłości dla mojej rodziny.
  Proszę o Bożą opiekę i prowadzenie na drodze życia o cud przemiany naszych serc i umysłów, byśmy mądrze przeżyli życie

 195. Proszę w intencji o spotkanie odpowiedniego mężczyzny z którym ułożę sobie życie. Bóg zapłać

 196. Boże proszę CIĘ o cud uzdrowienia dla mojej Mamuni Zofii, która przebywa na oddziale OIOM. Spraw Panie, aby odzyskała przytomność.

 197. Dobry Boże proszę o zgodę w rodzinie ,uchroń nas od uczuć zazdrości i pychy .

 198. Proszę o uzdrowienie mnie z pokus nieczystości abym przez niewłaściwe wybory nie zniszczyła naszej miłości małżeńskiej.

  Proszę o opiekę nad naszym małżeństwem abyśmy w miłości kierowali się Bożą nauką.

 199. Miłosierny Boże proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny, o uzdrowienie męża oraz o okazanie łaski synowi i Bożego miłosierdzia, żeby kłopoty rozwiązały się pomyślnie i w pracy zyskał uznanie i nie stracił pracy.
  Chroń Boże naszą rodzinę od wszystkich nieszczęść, chorób, nieszczęśliwych wypadków i nieporozumień w pracy. Błogosław nam Boże Miłosierny.

 200. Panie proszę Ciebie o nawrócenie mojej córki Justyny i oto, aby więcej nie krzywdziła inne małżeństwa. Zrozpaczona matka

 201. Prosimy o cud uzdrowienia z wady serca dla naszej 7 miesięcznej córeczki Wiktorii, którą czeka operacja.

 202. Proszę o modlitwę o uzdrowienie z nerwicy natręctw myślowych i nerwicy lękowej.

  Proszę o Boże błogosławieństwo dla mnie i mojego współmałżonka na naszej nowej drodze życia, aby Bóg prowadził nas dobrą ścieżką życia byśmy nigdy nie zbłądzili i nie ulegli pokusom złego ducha.

 203. Proszę o modlitwy w intencji Tomasza za uleczenie z choroby alkoholowej, aby dostrzegł swój problem.

 204. Proszę o nieustające modlitwy za poprawę zdrowia Justyny, która choruje na zapalenie rdzenia kręgowego. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Boże proszę nie opuszczaj Justyny i jej rodziny.

 205. Najdroższy Jezu błagam Cię o uwolnienie mojego dziecka z obsesji, o uleczenie jego ran, o otwarcie na świat i ludzi, o jego zdrowie psychiczne i fizyczne.

 206. Proszę o uzdrowienie guzków tarczycy, refluksu,reumatyzmu, nadciśnienia.. Proszę też o rozwiązanie trudnej sytuacji finansowej,a zwłaszcza pomyślne dla mnie rozstrzygnięcie sprawy z Zusem..Anna.

 207. Proszę o łaskę żywej wiary dla Wojciecha, uwolnienie go od nałogów i zniewoleń, o uzdrowienie Ewy i uwolnienie Anny od lęku.

 208. Proszę o nieustające modlitwy za poprawę zdrowia Justyny, która choruje na zapalenie rdzenia kręgowego. Boże dziękuję za dotychczasową opiekę nad nią i jej rodziną, za wszystko co udało się jej osiągnąć w walce z chorobą. Proszę Boże nie opuszczaj Justyny w swoich łaskach.

 209. Proszę o uzdrowienie i wyście z kłopotów finansowych ( pętla zadłużenia)
  Podziękowanie i świadectwo wyjścia z choroby alkoholowej ponad dwa lata w trzeźwości
  chwała PANU !!!!!!!!!!!!

 210. Proszę Cię Panie Jezu i Maryjo o opiekę dla mojego taty podczas rehabilitacji, żeby tata jak najdłużej był sprawny i w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
  Proszę Panie Jezu, przeprowadź mnie szczęśliwie przez reformę KAS, żebym pracowała wśród życzliwych ludzi, za godziwe wynagrodzenie.
  Matko Boża i moja najlepsza Mamo, przytul mnie do swojego serca, szczególnie 26 maja – Tobie ufam, Tobie się powierzam, Ciebie kocham.
  Dziękuję Panie Jezu za dar mojego życia, za Twoją miłość i miłosierdzie. Pan mój i Bóg mój.

 211. Proszę o modlitwę o uwolnienie brata Wojtka z agresji oraz ratowanie jego małżeństwa i rodziny. Proszę o jego nawrócenie. Dobry Boże ratuj i opiekuj się dziećmi.

 212. Panie Jezu proszę Cię czyń wszystko nowym, daj mi ogromną wiarę i bliskość z Tobą – uzdrów mój sen – zabierz bezsenne noce, uzdrów moje włosy – spraw, by przestały wypadać, by odrosły. Jezu ufam Tobie.

 213. Proszę o modlitwę za moje zdrowie i mojej rodziny oraz za Boże błogosławieństwo dla mojego syna i pomyślne zdanie przez niego matury.

 214. Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia kochanej Anny, która zawsze pomagała innym, a teraz sama wymaga pomocy

 215. Proszę o wyleczenie Marka z choroby, o łaski i siłe dla Niego.
  Proszę o pomoc i wsparcie dla lekarzy, którzy Go prowadza w leczeniu.

 216. Proszę o modlitwę o wyjście z choroby alkoholowej Tomasza. Boże daj mu siły i wolę walki z tą chorobą.

 217. Proszę o nieustającą modlitwę za zdrowie Justyny, która choruje na zapalenie rdzenia kręgowego. Boże dziękuję za dotychczasową opiekę nad Justyną, dziękuję za to co udało się już jej osiągnąć i proszę pomóż jej w odzyskiwaniu zdrowia i błogosław tej rodzinie.

 218. Proszę Cię Panie Jezu o zdrowie dla mamy, żeby zniknął guzek w piersi. Proszę również dla mnie o wyjście z bardzo trudniej sytuacji finansowej i dobre relacje w domu.

 219. Panie Jezu proszę Cię o powrót do zdrowia Taty po operacji serca.Tato wróć do nas !

 220. Proszę Cię Panie Jezu o powrót Julki do zdrowia i pełni sił, uzdrowienie jej z cukrzycy oraz wszelkich powikłań spowodowanych tą chorobą.

 221. 6,5-letnia Kasia cierpi na wiele schorzeń, m.in. na wodogłowie wielokomorowe, rozszczep kręgosłupa w odcinku krzyżowo-lędźwiowym, przebyła bakteryjne zapalenie opon mózgowych, paraliż lewostronny, niedowład cztero-kończynowy, epilepsję lekooporną, pęcherz neurogenny, obustronny zanik nerwu wzrokowego, obecnie ma założony PEG do żołądka i tak jest karmiona. Dziewczynka jest całkowicie leżąca i niestety ma ogromne bóle. Panie błagam, przyjdź jej z pomocą. Pomóż w zbiórce pieniędzy na jej leczenie, rehabilitację, specjalistyczne jedzenie oraz transport do szpitali a najlepiej spowoduj jej całkowite uzdrowienie. Niech Twoja chwała objawi się w jej życiu.

 222. Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mojej cioci Danusi, która jest w stanie krytycznym. By Najłaskawsza Maryja miała Ją w swojej opiece i by Chrystus Pan Jej błogosławił.

 223. Błagam Cie Panie Jezu i Ciebie Matko Boża o szczęśliwe rozwiązanie dla mnie oraz o udaną operacje i uzdrowienie naszego kochanego synka Fabianka oraz zdrowie dla całej naszej rodziny.

 224. Panie Jezu proszę o łaskę stabilnej pracy dla mnie i rozwiązanie problemów finansowych w rodzinie mojej i mojego brata Adama.

 225. Zawierzam Panu Jezusowi moje córki, ich mężów, ich małżeństwa i ich dzieci, moją Mamusię – staruszkę, mojego męża, wszystkie osoby drogie mojemu sercu. Proszę o Bożą pomoc w sprzedaży działki.

 226. Proszę o modlitwę za Tomasza aby Bóg dał mu siły i chęci do walki z chorobą alkoholową

 227. Dziękuję za dotychczasowe modlitwy za zdrowie Justyny. Justyna choruje na zapalenie rdzenia kręgowego, straciła władzę w nogach. Dzięki Bożej pomocy zaczyna pomalutku chodzić. Proszę Boże spraw aby ta poprawa była trwała, żeby ta choroba się zatrzymała i nie było nawrotów. Boże proszę błogosław tej rodzinie.

 228. Dziękuję za obecność Pana Jezusa w moim życiu. Proszę o modlitwę w intencji mojej koleżanki, o łaskę wiary dla niej. Proszę Panie Jezu, pomóż jej znaleźć drogę, którą ma pójść przez życie w Twojej obecności. Uzdrów ją z lęku przed Tobą, daj jej poczuć Twoją miłość, aby podążała drogą do zbawienia.

 229. Proszę o modlitwę o wyjście z pętli zadłużenia i nie oszukiwanie bliskich

 230. Panie Jezu, proszę Cię o niezbędne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla żołnierzy wracającymi z różnych misji, aby mogli szybko wrócić do normalnego życia a ich serca niech wypełnia pokój. Pozwól im szybko uwolnić się od obrazów wojny, które dane im było oglądać…

 231. Panie Jezu, bardzo Cię proszę w intencji Pawła i jego rodziny:
  – o zebranie potrzebnych środków na protezę ręki (którą stracił podczas wykonywania prac rolniczych)
  – o siły potrzebne do znoszenia trudów codzienności
  – o błogosławieństwo Boże i o zdrowie dla całej rodziny

 232. Proszę o łaskę uzdrowienia z nerwicy i chorób kobiecych, oraz o błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny. Jezu Ufam Tobie.

 233. Proszę o modlitwę za zdrowie mojej siostry aby znamię na ciele nie okazało się złośliwe.

 234. Proszę o modlitwę za zdrowie i siły dla mojej kochanej mamy Alicji, wiernej służebnicy Kościoła, a która jest b. słaba i chora.
  Dziękuję za wszystkie łaski i dary, jakich doświadczyliśmy do tej pory.

 235. Panie Jezu dziękuję Ci za tegoroczne święta, za wszystkich, którzy zasiedli przy wigilijnym stole, za wspaniałych sąsiadów, którzy są czymś więcej niż znajomymi, są przyjaciółmi, są jak rodzina. Dziękuję za moją Parafię, pełną ciepła, miłości, kochanych ludzi. Dziękuję Panie za Twoją opiekę nade mną i moimi bliskimi, za Twoje cudowne Serce, za miłość i miłosierdzie okazane mnie i moim bliskim.
  Przez kochane ręce Twojej Matki Maryji, proszę o łaskę zdrowia dla mojego taty i dla mnie, o wzrost odporności mojego organizmu, abym tak często nie chorowała.
  Kocham Cię Jezu, mój Panie.

 236. błaganie o modlitwę o uzdrowienie z ciężkiej choroby nowotworowej, dobry przebieg operacji i dalsze życie w wierze

 237. Proszę o wsparcie modlitewne. Jezu Chryste proszę o miłosierdzie, nawrócenie i przemianę serca męża Józefa, uwolnienie go od grzechu, pokus i działania złego Ducha. Proszę o łaskę uzdrowienia naszego małżeństwa sakramentalnego Jolanty i Józefa i powrót do domu męża.

 238. Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakie otrzymuję każdego dnia. Panie Jezu oddaję ci wszystkich, których mam w sercu. Proszę o łaskę nawrócenia i łaskę wiary dla mojej córki i mojego męża. Miłosierny Jezu proszę o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie, aby zapanowała miłość, zrozumienie i wiara według Twej Świętej Woli. Proszę o Błogosławieństwo i modlitwę w tej intencji.

 239. Panie Jezu uwolnij mnie proszę od toksycznych relacji z rodzicami, którzy stosują wobec mnie przemoc psychiczną i słowną, poniżają mnie, szantażują, manipulują, niszczą moje poczucie własnej wartości. Jezu uwolnij mnie od tego chorego, zniewalającego układu.

  Dziękuję

 240. Proszę o nieustającą modlitwę o zdrowie Justyny, żeby choroba się nie nasilała. Dziękuję za dotychczasową poprawę, że znowu zaczyna chodzić i proszę aby Justyna nie utraciła tego co już osiągnęła.

 241. Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Elżbiety, o skuteczne leczenie, siły i wiarę na każdy dzień, oraz o opiekę Bożą nad moim tatą.

 242. Panie Jezu proszę uwolnij mnie od dręczeń zła, spraw żeby te dręczenia i nękania ustały, a moje życie wreszcie zaczęło się układać. Ześlij mi proszę odpowiedniego męża z którym byłabym szczęśliwa i obdarz darem macierzyństwa, Panie Jezu proszę pomóż mi ułożyć wreszcie moje życie. Dziękuję Tobie Panie Jezu i Matce Bożej za pomoc u księdza Krzysztofa.

 243. Proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich córek Agnieszki i Marioli.
  Dziękuję Ci Boże.

 244. Dziękuję za modlitwy za zdrowie Justyny, dziękuję, że Justyna znowu zaczyna chodzić i proszę o nieustające modlitwy o dalszą poprawę zdrowia, żeby nie było kolejnych ataków tej strasznej choroby.

 245. Proszę o łaskę wyzdrowienia dla Ewy, aby odzyskała siły i wróciła do zdrowia. Proszę o dobry wzrok w obu oczach dla Juliana. Proszę o prawidłowy rozwój i wzrost dla Poli i Juliana. Proszę o zdrowie dla całej rodziny Poli, Juliana, Vincenta, Ewy, Andrzeja i Zuzanny. Jezu ufam Tobie.

 246. Jezu Ufam Tobie proszę o łaskę powrotu do zdrowia, zatrzymania choroby nowotworowej i innych chorób dla Genowefy, o zdrowie i szczęśliwą operację dla Krzysztofa, uzdrowienia duszy i ciała dla Łukasza i Ireneusza, o uzdrowienie małżeństwa i rodziny i łaskę zawarcia sakramentu małż, dla Karoliny i Piotrka i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.
  Bóg zapłać, Twoja Wola Panie.

 247. Dziękuję za dotychczasowe modlitwy za zdrowie Justyny, za to że następuje poprawa i proszę o nieustające modlitwy za zdrowie Justyna, aby znowu mogła chodzić. Boże błogosław Justynie i chroń ją od złego.

 248. Proszę Pana Jezusa o uzdrowienie mojego szwagra z bardzo rzadkiej choroby zapalenia mózgu i postępującego w związku z tym niedowładu nóg i mowy.
  Proszę też Jezu Miłosierny o nawrócenie i uzdrowienie z choroby alkoholizmu mojego męża i syna.

 249. O przecięcie konsekwencji zła, grzechu i przekleństwa oraz o uwolnienie od wszelkiego zła i złych duchów w mojej intencji – Grzegorz

 250. O łaskę nawrócenia dla zięcia, o łaskę dobrej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mnie. O szczęśliwe załatwienie wszystkich trudnych spraw i problemów.

 251. Proszę Boga o rozwiązanie problemów finansowych. I dar ducha świętego. Arkadiusz.

 252. Za wstawiennictwem Matki Bożej, proszę Panie Jezu, pomóż mi w problemie, który mnie trapi, pomóż abym nie została z nim na kolejny rok.
  Dziękuję Panu Jezusowi i Matce Bożej za opiekę nad moim tatą w trakcie badań i diagnostyki nowotworowej. Dziękuję Panie, że dałeś nam tutaj na ziemi jeszcze czas, żebyśmy mogli się do Ciebie zbliżyć.
  Proszę o dobre wyniki z pobranej histopatologii mojego taty.
  Dziękuję za dobre wyniki mojego prześwietlenia płuc.
  Dziękuję za szczęśliwy przebieg remontu, za siły które mi Panie dałeś.
  Dziękuję za okazane miłosierdzie i Twoją miłość Panie, dziękuję Matce Bożej za opiekę.

 253. Proszę o nieustającą modlitwę za zdrowie Justyny, żeby znowu mogła chodzić. Dziękuję Bogu za dotychczasową opiekę, za to że leczenie i rehabilitacja zaczynają przynosić rezultaty i dają nadzieję na poprawę. Boże proszę opiekuj się Justyną i jej rodziną.

 254. Panie Jezu proszę Cię pomóż mi dobrze przeżyć czas Rekolekcji I Tygodnia Rekolekcji Ignacjańskich,proszę o Światło Ducha Świętego dla mnie i dla rekolekcjonistów i kierowników duchowych.Panie zabierz wszelkie przeszkody przed wyjazdem i w czasie trwania rekolekcji.
  Jezu Twoja Wola a nie moja niech się wypełni.
  Małgorzata

 255. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, w intencji zerwania kontaktów męża z kobietą, z którą zamieszkał. O przemianę ich serc. Siłę dla mnie i dzieci.

 256. Proszę Cię Panie o szczęśliwy przebieg leczenia i uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojego ukochanego męża Tomasza, oraz o opiekę nad moja rodziną.

 257. Proszę o modlitwę za zdrowie Justyny, żeby nie było nawrotu choroby, żeby mogła chodzić i nie poddała się. Boże opiekuj się Justyną i nie opuszczaj jej i jej rodziny w Swoich łaskach.

 258. Panie Jezu dziękuję za szczęśliwe i bezpieczne wakacje moich dzieci.Chwała Tobie Panie ! Proszę o łaskę dla moich dzieci, by w swoich nowych szkołach spotkali życzliwych rówieśników i mądrych pedagogów . A dla naszej rodziny proszę Przenajświętsza Pani o miłość i spokój wewnętrzny. Powierzamy się Twojej opiece.Jezu ufam Tobie.

 259. Maryjo proszę Cię o umocnienie w powołaniu zakonnym i kapłańskim proszę o wszelkie dary i łaski kleryk Patryk

 260. Panie, proszę o Twą opiekę nad Karolciem…, ma 4,5 roku, poważne problemy…, bądź z Nim, bądź z Jego rodzicami – daj im siłę do dalszej walki, bądź z Nami….!!!

 261. Prosimy Cię Panie o uzdrowienie z chłoniaka Martina, ojca dwójki małych dzieci. Jest on w stanie krytycznym i tylko cud może mu pomóc.

 262. Proszę Cię Panie o uzdrowienie Kubusia z naczyniaka oraz o szczęśliwy przebieg operacji Marysi i zdrowie dla niej.

 263. Prosimy o modlitwę w intencji uzdrowienia naszej rocznej córeczki Natalci, u której zdiagnozowali rdzeniowy zanik mięśni, prosimy aby znaleźli lek na tą nieuleczalną chorobę
  – zatroskani rodzice

 264. Najdroższy Jezu, prosimy Cię o pomoc dla pani która śpi u nas na klatce schodowej … oddajemy Ci ją … Ty się o nią troszcz … i zajmij się nią i jej życiem

 265. Najdroższy Jezu, proszę Cię o nawrócenie, uwolnienie, uzdrowienie duchowe, wewnętrzne, fizyczne i psychiczne (uzdrowienie Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ NARZĄDÓW RODNYCH), o potrzebne łaski, pomoc i opiekę … dla Joanny i całej jej rodziny (dla Dorotki, Marcina i Paulinki) .. oddaję Ci ją Jezu i cała jej rodzinę … proszę TY się o nich troszcz …

 266. Proszę Cię Jezu o uzdrowienie Tomasza z choroby nowotworowej i proszę wszystkich o modlitwę w jego intencji.

 267. Proszę o nieustającą modlitwę za zdrowie Justyny. Boże pomóż aby Justyna znowu mogła chodzić. Proszę Boże błogosław jej i jej rodzinie.

 268. Proszę Cię Panie o uzdrowienie małego Kubusia z naczyniaka, który zagraża jego życiu.

 269. Panie Jezu, powierzam Twojej opiece Majkę, upraszając dla niej łaskę wygrania sprawy sądowej i powrotu do pracy na poprzednich warunkach.

 270. Panie Jezu proszę Cię też o Łaskę nawrócenia dla mojego brata Krzysztofa i jego rodziny, Panie tylko Ty możesz rozwiązać tą trudną sytuację, w której się znajdują. Panie Jezu spraw, aby nie cierpiały tam dzieci przez nieodpowiedzialność rodziców. Uwolnij Jezu od wszelkiego zła mojego brata, bratową, ich córkę Joannę i wnuki Julię i Jasia oraz to dzieciątko, które przyjdzie na świat.

 271. Panie Jezu proszę Cię pomóż mojej siostrze Annie wrócić na Twoją drogę, pokaż światło Ducha Św. jak ma rozwiązać problemy w swojej rodzinie, gdzie są uzależnienia i zniewolenia. Ratuj ją Panie.

 272. Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej piersi i o szczęśliwe rozwiązanie mojej córki

 273. Bardzo proszę o nieustającą modlitwę za Justynę, żeby znowu mogła chodzić. Boże błogosław Justynie i jej rodzinie.

 274. Panie Jezu Miłosierny błagam o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego męża.

 275. Proszę o modlitwę, abym otrzymała wreszcie od Boga łaskę pracy, na którą już tak długo czekam.

 276. Panie Jezu, proszę o dobre kontrolne badania po raku piersi oraz o szczęśliwy poród mojej córki

 277. Panie Jeżu proszę o pozytywne rozwiązanie ciąży mojej córki oraz moje pozytywne wyniki po raku piersi

 278. Proszę o modlitwę za Justynę, żeby znowu mogła chodzić. Boże pomóż jej.

 279. Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie z natręctw nie pozwalających mi normalnie funkcjonować. Napadów głodu pod wpływem stresu, a w konsekwencji obżarstwa przynoszącego tylko chwilowy spokój, a później wyrzuty sumienia. Pozwól mi uwierzyć we własne możliwości i naucz zmagać się z problemami, które przynosi życie. Natchnij mnie Panie Jezu, bym mogła podążać właściwą drogą, by moje dzieci dzięki mojej pracy i działaniu mogły mieć wreszcie własny dom, a nie wynajęte mieszkanie. Ufam Tobie Jezu. Chwała Panu!

 280. Panie Jezu, proszę o uzdrowienie Ks. Zbyszka oraz potrzebne dla niego łaski, aby jak najlepiej mógł spełniać funkcję Proboszcza.

 281. Panie Jezu, proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla Ks. Tomasza oraz szybki powrót przez niego do pełnej sprawności. Bądź wola Twoja!

 282. Panie Jezu, błagam się o powrót Teściów na łono Kościoła, aby zdążyli uznać Cię swoim Panem i Zbawicielem. Proszę o łaskę wiary dla nich.

 283. Dobry Jezu proszę o zdrowie dla brata i całej rodziny, proszę o dar nawrócenia i opieki nad moim synem, żeby nie ulegał złym pokusom i o promocję do następnej klasy i opiekę nad moją rodziną.

 284. Panie Jezu dziękuję za uratowanie mi doczesnego życia, dziękuję za pomyślnie załatwienie spraw zawodowych, które wydawały się wcześniej nie do pokonania, wiem że zawierzając Tobie wszystkie problemy życiowe kończą się pomyślnie, dlatego teraz z wielką pokorą oddaję Ci swoje rozterki i prośby, proszę o błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich, o uwolnienie od wszelkich złych duchów moją córkę, o nawrócenie jej, o uzdrowienie jej z łuszczycy, o uwolnienie od przywiązania do grzechu mojego męża, o wiele łask dla moich rodziców, o zdrowie i siłę w trwaniu w wierze. Jezu ufam Tobie.

 285. Proszę o zdrowie oraz szybką i szczęśliwą rehabilitację dla mojego taty.
  Proszę o opiekę i mądrość dla mnie w pracy, abym nikogo świadomie nie skrzywdziła i sama krzywdy nie doznała.
  Proszę o wiarę i siłę po odejściu mamy do Pana Boga.
  Dziękuję za moją szczęśliwą operację, powrót do zdrowia i do pracy.
  Dziękuję za spowiedź mojego taty i łaskę wiary.

 286. Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Jerzego, Tomka, Wojtka i Sylwii, o uzdrowienie z alkoholizmu dla 4 osób oraz o uzdrowienie z choroby Parkinsona dla Piotra

 287. Proszę o modlitwę o uzdrowienie Justyny z choroby rdzenia kręgowego. Justyna nie może uczestniczyć we mszy, przestała chodzić i leży w szpitalu. Boże okaż Jej swoją łaskę.

 288. Św Maryjo proszę uproś Pana Jezusa aby Tomek został wyzwolony z wpływu zła i uwierzył w Boga, chciał Go poznać, spraw by stał się dobrym człowiekiem, miłosiernym, pokornym, potrafiącym prawdziwie kochać i patrzeć sercem na otaczającą go rzeczywistość. Spraw aby wrócił do mnie odmieniony byśmy mogli być szczęśliwi.
  Dziękuję,
  M.

 289. Panie Jezu uwolnij mnie proszę od dręczeń złego ducha i jego wpływu na moje życie. Uwolnij mnie proszę całkowicie od wpływu zła. Chwała Ci Panie za zesłanie na moją drogę księdza Krzysztofa z parafii Ealing w Londynie który jako jedyny dzięki modlitwie o uwolnienie rozeznał u mnie dręczenie demoniczne. Błogosław mu proszę w jego posłudze, aby żył jak najdłużej i mógł pomagać takim ludziom jak ja. Chwała Ci Panie również za to że Ty jako jedyny byłeś w stanie pomóc Kamilowi, dziękuję Ci za to.

 290. Błagam by Pan Jezus uzdrowił moja żonę z choroby z którą się zmaga teraz w szpitalu psychiatrycznym. Bardzo proszę by uleczył też Pan nasze relacje, pojednał nasze małżeństwo i zakończył tą okrutną separację.

 291. Panie mój, dziękuję za wszelkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moje dzieci. Dziękuję, że wysłuchałeś mojej modlitwy i uchroniłeś mnie od choroby nowotworowej. Chwała Tobie Panie.
  Panie Boże, proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zdania egzaminów gimnazjalnych dla mojego syna Jana. Niech Duch Święty pomaga mu w podejmowaniu mądrych i trafnych decyzji, by dostał się do technikum, które wybierze.
  Proszę Cię Matko Boża o wstawiennictwo za mną u Swego Syna, o cierpliwość i siły w samotnym macierzyństwie, bym w najtrudniejszych chwilach mego życia nigdy nie zwątpiła.

 292. Panie Jezu uwolnij męża od trwania w beznadziejności od depresji,przygnębienia i zniewoleń alkoholem,tytoniem ,pornografią.Uleczaj choroby fizyczne w mojej rodzinie.
  Chwała Panu.

 293. Proszę o modlitwę w intencji Tomasza o uzdrowienie z guza mózgu oraz o dar macierzyństwa dla Agnieszki.

 294. Serdecznie proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, o uzdrowienie go z wszelkiego zła które doprowadziło do rozstania i przemiany naszych serc, mojego oraz żony.
  Rafał.

 295. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy, ciała, lęków, bezsenności, akceptacji siebie, uśmiech abym się cieszył z życia

 296. Boże proszę Cię o modlitwę za moje zdrowie, żeby zmiana torbiela na jajniku nie miała symptomów nowotworowych i pękła sama lub została wyleczona farmakologicznie.
  Boże błagam Cię o zdrowie dla naszej całej rodziny.
  Duchu Święty okaż nam swoją łaską i otocz nas opieką
  Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie

 297. Panie Jezu, proszę weź w Swoją opiekę Kasię i całą tę sytuację z odkrytą w jej głowie torbielą. Spraw, aby przebyta punkcja nie powodowała trudności w chodzeniu. Umocnij całą rodzinę w wierze i zaufaniu Tobie.

 298. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie z długotrwałego bezrobocia. Zaczynam mieć depresję, nawet czasem już nie mam siły na modlitwę. Całe moje życie nęka mnie jakiś pech dot. mojej sfery życia zawodowego. Szybko tracę pracę ( nie ze swojej winy ) jakieś nagłe zmiany planów, redukcja etatów, restrukturyzacja zakładu pracy. itp. Zmieniłam zawód, a i to nie pomogło.. w nowym zawodzie po 4 latach pracy nagle zlikwidowano moje miejsce pracy. Zaczynam myśleć, że to już są jakieś szatańskie dręczenia. Po za tym mam słabe zdrowie, od dziecka astma oskrzelowa. Jestem już naprawdę tym wszystkim załamana. Proszę gorąco o modlitwę.

 299. Dziękuję Ci Panie Jezu i Tobie Najświętsza Pani za opiekę nade mną i moimi dziećmi w najtrudniejszych chwilach naszego życia. Dziękuję za tylu wspaniałych ludzi, których Panie postawiłeś na mojej drodze.
  Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystko, za całe moje życie.
  Proszę Panie Jezu o dobre wyniki badań histopatologicznych, bym nie musiała zmagać się z chorobą nowotworową. Bym mogła wychować moje dzieci, które zawsze oddaje Twojej opiece.
  Proszę by u syna Jana nie postępowała wada wzroku, by zdał szczęśliwie egzaminy do technikum a córka Alicja poradziła sobie w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Proszę Cię Matko Boża o wstawiennictwo za mną u Swego Syna.

  Chwała Tobie Panie.

 300. Panie Jezu dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie otrzymuję ja i moi bliscy każdego dnia.Proszę o uzdrowienie mojej córeczki z łuszczycy,ulgę w cierpieniu dla mojej mamy i taty,o zdrowie dla całej mojej rodziny,a także o uzdrowienie ojca koleżanki z niewydolności serca.

 301. Panie Jezu proszę dla Bogusi o szczęśliwy powrót do zdrowia po operacji, żeby mogła normalnie funkcjonować, daj jej siłę, wiarę, nadzieję. Matko Boża otocz ją Swoją opieką.
  Panie Boże dziękuję za szczęśliwy przebieg operacji u Bogusi.

 302. Panie Jezu, proszę o opiekę nad moją mamą w szpitalu, żeby lekarze postawili trafną diagnozę i zastosowali właściwe leczenie. Proszę Panie o jej szczęśliwy powrót do zdrowia, pomóż żeby zadziałały leki i jej organizm zwalczył zapalenie płuc.
  Proszę o opiekę nad moim tatą, o zdrowie dla niego i żeby jak najdłużej był sprawny i samodzielny.
  Proszę Panie Jezu o dobre wyniki histopatologii po mojej operacji. Matko Boża, wstaw się za nami u Swojego Syna. Panie Boże daj nam siłę, wiarę, ufność, nadzieję.
  Dziękuję Panie Boże, za szczęśliwy przebieg mojej operacji, za to że wracam do zdrowia. Dziękuję, Panie Jezu za Twoje miłosierdzie. Dziękuję Matko Boża za Twoją opiekę nade mną i moimi rodzicami.
  Jezu ufam Tobie!

 303. Panie Jezu proszę pomóż moim relacjom z mężem zaradź naszym kłótniom, obdarz łaską zgody i cierpliwości. Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.

 304. Proszę o modlitwę w intencji małego Gaborka, który ma wodogłowie, stan zapalny otrzewnej oraz krwi.

 305. Panie Jezu proszę o uzdrowienie duchowe Basi i proszę o światło w rozwiązaniu naszej trudnej sytuacji życiowej.

 306. Panie Jezu, proszę o szczęśliwy przebieg mojej operacji, żeby nie było nawrotu choroby. Umacniaj moją wiarę Panie, abym w trudnych chwilach nie zwątpiła.
  Matko Boża, proszę otocz opieką moich rodziców i mnie, bądź przy nas, wspieraj, bądź dla nas wzorem pokory, miłości i cierpliwości.
  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

 307. Panie Jezu dziękuję Ci za pomyślny przebieg leczenia mojego męża, daj mu łaskę powrotu do pracy, proszę o potrzebna dla Darka łaski i światło ducha Świętego.

 308. Panie Jezu proszę Cię o rozwiązanie trudnej sytuacji w mojej pracy, uchroń mnie od wpływu złych ludzi i od ich złych decyzji. Proszę Cię nie pozwól skrzywdzić przez dyrekcję i kierownictwo podległych im pracowników

 309. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, syna i brata męża i o jedność między nami.

 310. Panie Jezu Jedyny kochany. Proszę o rozwiązanie problemów rodzinnych finansowych, siły, rozum boży, wytrwałość, wiarę i miłość. O dobrą żonę.

 311. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia się mojego męża, aby zakończył związek z inną kobietą i wrócił do domu z chęcią odbudowy i uzdrowienia naszego małżeństwa sakramentalnego.
  Druga intencja jest o moje zdrowie – uleczenie z guzków w prawym płacie tarczycy.
  Jezu ufam Tobie.

 312. Miłosierny Boże, proszę Cię o uzdrowienie mojego męża Krzysztofa z choroby nowotworowej, o pomyślny przebieg leczenia i całkowite cofnięcie się zmian, proszę Cię Dobry Boże o okazanie łaski oraz opiekę nad naszą rodziną. Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie.

 313. Bardzo proszę o modlitwę za znalezienie sposobu przez ojca mojego chłopaka na spłatę długów, by jego dzieci nie musiały wyjeżdżać za granicę by zarabiać na nie i porzucać swojego życia i szans na założenie rodziny.

 314. Proszę o modlitwę o wyzdrowienie mojego ciężko chorego męża, któremu grozi trwałe kalectwo. Proszę o łaskę i wiarę dla niego, oraz o uzdrowienie dla mnie z ciężkiej nerwicy. Proszę Boga o łaskę i miłosierdzie dla naszej rodziny oraz siłę.

 315. W intencji Pawła i Ryśka uzależnionych od alkoholu o uwolnienie, pomoc i Boże Miłosierdzie. Matko Boża Bolesna módl się za nami.

 316. W intencji Joli córki uzależnionej od dopalaczy o uzdrowienie. Matko zawierzenia, ufamy Tobie. Módl się za nami.
  W intencji męża o uwolnienie z nałogu palenia i o żywą wiarę dla niego. Maryjo Niepokalana wstawiaj się za nami.

 317. Proszę o modlitwę w intencji o łaskę zdrowia dla Jasia po przebytej operacji serca .

 318. Panie Jezu, dziękuję Ci za uzdrowienie mnie z bólów stawów, za udaną operację mojej bratowej, uzdrowienie jej z choroby nowotworowej. Wierzę, że tylko Ty wszystko możesz podarować w swojej ogromnej sile miłości, której doświadczam ja i moi bliscy, proszę uzdrów moją mamę, która budzi się i zasypia z ogromnym cierpieniem, ma silne bóle kręgosłupa, a cierpienie swoje przyjmuje z pokorą i ufa, że z woli twojej Panie Jezu dozna ulgi i uzdrowienia. Proszę uzdrów moją córkę z łuszczycy, która ją dotknęła. Jezu ufamy Tobie

 319. Miłosierny Boże proszę Cię o zdrowie dla mojego męża Krzysztofa oraz siłę i zdrowie dla mamy, proszę o opiekę nad naszą rodziną ,oraz o pomyślne zakończenie leczenia, Dobry Boże okaż nam swoją łaskę i uchroń od cierpień i chorób.

 320. Proszę o dobry wzrok dla mojego syna Juliana o to, aby dobrze widział na oba oczy. O zdrowie dla całej naszej Rodziny – Poli, Ewy, Zuzanny, Andrzeja, Juliana i Vincenta

 321. Panie Jezu proszę Cię o Światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla wszystkich, którzy będą uczestniczyć w Rekolekcjach-Seminarium Odnowy w Duchu Świętym, o Dary i Charyzmaty dla Ojca Roberta, który będzie prowadził to dzieło. Panie daj i mnie jedynie miłość Twą i Łaskę, albowiem to mi wystarczy. Amen

 322. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, o przemianę serca męża Krzysztofa i o powrót jego do mnie i dzieci. Błagam o pomoc w odzyskaniu miłości jego do mnie. Bóg zapłać.

 323. Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania i zdrowia dla dziecka mojej koleżanki, które ma przyjść na świat w styczniu 2016 roku.

 324. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej chorej przyjaciółki Kasi o jej uzdrowienie duchowe i fizyczne oraz w intencji córki Basi.

 325. Panie Jezu ulecz moje pokaleczone serce po tym jak dowiedziałam się że mój ukochany narzeczony był dwukrotnie w burdelu i zdradzał mnie z prostytutką.. Pomóż mi albo wybaczyć i żyć z nim szczęśliwie, ale pomóż mi odejść i ułożyć moje życie wreszcie szczęśliwie. Panie Jezu ugaś mój obłęd i cierpienie, tak bardzo cierpię że nie mogę normalnie żyć. Wybacz mi moje grzechy, ułomność, moje błędy. Ty wiesz, że nigdy w życiu tak źle ze mną nie było.

 326. Panie Jezu proszę Cię o Twoje Boże prowadzenie w moim życiu o Światło Ducha Świętego dla mnie i wspólnoty, do której mnie powołałeś, dla Ojca Roberta oraz wszystkich, którzy przychodzą modlić się i wielbić Ciebie Panie. Proszę również za tych, których dopiero przyślesz do nas.

 327. Zwracam się z błagalną prośbą o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego męża Krzysztofa oraz o wsparcie w trudnych chwilach dla mnie i dzieci.

 328. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa udziel naszej rodzinie zdrowia, darów Ducha Świętego, błogosławieństwa w pracy oraz ochrony do zła w każdej postaci.

 329. Prosze o uzdrowienie z depresij mojego siostrzenca i swojego ojca zeby pokochal swojego syna i zone z Panem Bogiem.

 330. Proszę o uzdrowienie z załamania Kamila i mnie, oraz o to, aby Pan Jezus uzdrowił rany naszych serc. Panie Jezu, proszę spraw aby Kamil wyszedł ze szpitala w ten poniedziałek. Proszę, czyń abyśmy byli szczęśliwi i żeby wszystko się dobrze układało między nami. Żeby było normalnie

 331. Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojego męża Andrzeja z udaru. Proszę Cię Jezu o zdrowie dla mnie i moich najbliższych. Dziękuję serdecznie.

 332. Panie Jezu najlepszy lekarzu proszę Cię pomóż dźwigać krzyż mojej siostrze Annie, uzdrów ją na ciele i duszy. Panie postaw takich ludzi na jej drodze, którzy pomogą jej się nawrócić i pomogą w rozwiązaniu trudnych sytuacji życiowych. Jezu ufam Tobie.

 333. Panie Jezu dziękuję Ci, że mnie przyprowadziłeś do Wspólnoty Zawierzenie, za wszystkie łaski, które tam otrzymałam od Ciebie przez osoby z tej Wspólnoty. Teraz ukazałaś mi inną drogę, inną wspólnotę, dlatego proszę Cię prowadź mnie tak jak Ty chcesz tego Panie, daj mi tylko siłę Twą i łaskę do pełnienia Twojej woli. Dziękuję Ci Panie mój i Królu.

 334. Miłosierny Boże proszę Cię o powrót do zdrowia dla mojego taty. Daj mu łaskę wyzdrowienia z udaru i powrót do sprawności.
  Jezu ufam Tobie!!!

 335. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej siostry Doroty z choroby stwardnienia rozsianego, o uzdrowienie jej męża, ktory po wypadku samochodowym ma uszkodzoną nogę oraz o zdrowie dla ich synów Kubusia i Wojtusia

 336. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie mamy Krystyny po pękniętym tętniaku i o umocnienie ja w wierze aby jak najszybciej wracała do zdrowia.

 337. Miłosierny Boże proszę Cię o opiekę nad naszą rodziną uzdrowienie mojego męża z choroby nowotworowej, o nienawracanie choroby i utrzymanie dobrej formy po zaleczeniu.
  Boże proszę okaż nam swoją łaskę i miłosierdzie ,ochronę przed chorobami, nieszczęściami oraz o zdrowie dla całej rodziny i Twoją opiekę

 338. Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamusi po operacji -jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc modlitewna

 339. Panie Jezu proszę o pomyślny przebieg operacji usunięcia guzów nowotworowych piersi u mojej mamy. Panie Ty możesz wszystko – uzdrów moją mamę. Proszę Cię Panie o zgodę w rodzinie, bo zły duch tak zapętlił nasze relacje, że nie widzimy drogi wyjścia. Daj nam Panie Jezu znaleźć porozumienie w tych ciężkich chwilach i wybaczyć sobie. Proszę o zdrowie dla Marka. Uzdrów go Panie szczególnie jego chory kręgosłup i nogi.

 340. Proszę o dar ponownego macierzyństwa i ojcostwa,o wyleczenie z niepłodności.Proszę o pogłębienie żywej wiary w naszej rodzinie.

 341. Proszę o modlitwę w intencji mojego ojca, Roberta, o nawrócenie i uwolnienie od ducha oskarżyciela, złej oceny, perfekcjonizmu; uzdrowienie go z poczucia niedocenienia i niższości; miłości zależnej od czynów, postaw i osiągnięć. O wewnętrzny pokój, odczuwanie miłości Bożej i odpowiedź na Nią.

  Proszę też pokornie o modlitwę za Dariusza, o dar przebaczenia krzywd swoim najbliższym, o uzdrowienie z poczucia skrzywdzenia i bycia wykorzystywanym przez wojujących ze sobą rodziców, uzdrowienie jego ran serca związanych z rozpadem rodziny (również jako małego chłopca), uwolnienie z nałogu alkoholowego, od przykrych myśli, depresji, gniewu, grzechu pożądliwości i nieczystości; o przemianę jego serca, by zechciał przestać pić, o nawrócenie, silną wiarę i nową nadzieję. O silną wolę. Boże, stwórz w nim serce czyste!

 342. Panie Jezu,dziękuję za uzdrowienie z dotkliwych bólów stawów,które dokuczały mi od ubiegłego roku,proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej córki z łuszczycy,o zdrowie i siłę dla mojego męża,rodziców i braci,o pomyślny wynik operacji mojej bratowej,a także o siłę i ulgę w cierpieniu dla moich koleżanek dotkniętych chorobą nowotworową.Panie Jezu nieś nam ulgę,ufamy Tobie.

 343. Proszę o uzdrowienie i oczyszczenie mojego męża Tomasza z nalogu alkoholowego i proszę o dary ducha świętego dla mojego męża. Bóg zapłać.

 344. Bardzo proszę o uzdrowienie na ciele i duszy dla mnie. Proszę o potrzebne łaski dla Kariny, Justyny i Ewuni.
  Proszę o Bożą opiekę dla Kariny w czasie Jej wakacji. Bóg zapłać.

 345. Dobry Boże proszę o uzdrowienie mojego męża Krzysztofa i pomyślny przebieg dalszego leczenia z choroby nowotworowej oraz o zdrowie dla mamy i nabranie sił do walki z chorobą oraz ochronę przed operacją Błagam Cię Miłosierny Boże o zdrowie dla naszej całej rodziny i pracę

 346. Szczęść Boże.
  Zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę.
  2.08 w niedzielę mój mąż Paweł ma urodziny chcę w ten dzień aby jak najwięcej osób
  ze mną szturmowało Niebo prosząc o jego nawrócenie. Przy dzisiejszej modlitwie takie poznanie poczułam w sercu. Wierzę, że Pan nie pozostanie obojętny na tą modlitwę i mój mąż będzie pragnął i pozna Boga którego nigdy nie znał ( jest osobą niewierzącą).

  I proszę o modlitwę za 2 tygodniowego Chakima który urodził się z wodą w płucach i jego stan się pogarsza.

  Bóg zapłać
  Ania

 347. Błagam o uzdrowienie mojego zięcia Roberta z choroby alkoholowej. Matko Najświętsza błagam, aby wytrwał w podjętym leczeniu i przezwyciężył wszystkie trudności i pokusy

 348. Proszę w intencji o Błogosławieństwo Boże i dalszą opiekę Matki Bożej w rodzinie w 7 Rocznicę ślubu.

 349. Panie Jezu przez Twoją Najdroższą Krew proszę o uwolnienie od nałogu alkoholu i narkotyków oraz złego towarzystwa dla Marcina

 350. Panie Jezu, proszę o pomoc w realizacji projektu artystycznego, abym zrobiła go perfekcyjnie, ponieważ od tego zależy moja dalsza praca. Dziękuję Ci Panie za wszystkie łaski, jakie od Ciebie otrzymałam.

 351. Najdroższy Jezu, proszę Cię o potrzebne łaski i uzdrowienie dla pani Danusi (oddaję Ci szczególnie jej prawy staw biodrowy który nie chce się zrastać…proszę Cię Jezu Ty wszystko możesz – uzdrów ją). Oddaję Ci Jezu moją mamę (szczególnie jej problemy z ciśnieniem i bolące stopy) i Justynkę (proszę o uzdrowienie jej z moczówki prostej ośrodkowej) i wszystkich których mam w sercu, proszę o ich nawrócenie, uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, duchowe i fizyczne, o potrzebne łaski, dary i owoce Ducha Świętego i o Błogosławieństwo Boże.

 352. Proszę Pana Jezusa o uwolnienie z nałogu alkoholowego Mariusza oraz o dar wiary dla niego w miłosierdzie Boże.

 353. Panie mój, dziękuję za wszelkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moich rodziców, za moje uzdrowienie z choroby nowotworowej i proszę o szczęśliwy przebieg badań kontrolnych.
  Dziękuję, że uzdrowiłeś moją mamę z zapalenia płuc, proszę o jej uzdrowienie z choroby Parkinsona.
  Panie Boże, proszę o uzdrowienie z choroby oczu mojego taty i powrót do zdrowia po udarze. Proszę dla mnie o cierpliwość i siły do opieki nad rodzicami.

 354. Dziękujemy Panu za szczęśliwe przyjęcie naszego syna do gimnazjum salezjańskiego. Konkurencja była ogromna, ale Pan prowadził nas od początku do końca.
  Szczęśliwi rodzice

 355. Miłosierny Boże dziękuję, że dałeś szansę mojemu mężowi Krzysztofowi, proszę daj nam siłę w dalszej drodze do całkowitego wyzdrowienia, dziękuję za siły, których tak często brakowało oraz pomoc i oddanie rodziny i serdecznych , prawdziwych przyjaciół, którzy wspierali nas w tak trudnych chwilach. Boże błogosław naszej całej rodzinie i wszystkim bliskim osobom, Bóg zapłać

 356. Miłosierny Boże, błagam o uzdrowienie mojej kochanej siostry z choroby nowotworowej. Ty Panie możesz wszystko, gorąco o to proszę. Jesteś miłością, wysłuchaj nas. Proszę o Światło Ducha Świętego dla niej, aby mogła zatracić się w Twoim Miłosierdziu. Boże pokaż jej jedyną i prawdziwą drogę która prowadzi do Ciebie. Amen.
  Jezu, Ufam Tobie! Matko Nieustającej Pomocy- Módl się za nami!

 357. Panie Jezu, dziękuję Ci że uwolniłeś mnie od depresji i ciążącego na mnie przekleństwa, a także dręczeń szatańskich. Chwała Ci za to! proszę spraw aby ułożyło mi się wszystko szczęśliwie w Londynie z Tomkiem. Chwała Ci za Twoją pomoc!

 358. Jezu Chryste Panie mój, dziękuję za wszelkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moich rodziców. Dziękuję że dałeś mi nowe życie, że uzdrowiłeś mnie z choroby nowotworowej.
  Matko Boża dziękuję za opiekę i wstawiennictwo u Twego Syna za nami.

  Panie Boże, proszę o uzdrowienie z choroby oczu mojego taty, a mojej mamy – z choroby Parkinsona.
  Proszę o cierpliwość i siły do opieki nad rodzicami. Daj mi Boże wielką wiarę, abym nigdy nie zwątpiła a w chwilach trudnych nie odstąpiła od Ciebie.

 359. Proszę o uzdrowienie Marysi z nowotworu oka oraz
  o uwolnienie z nałogu Łukasza i jego odnowienie relacji Bogiem z najbliższymi.

  Proszę też o uzdrowienie z choroby Parkinsona wujka Janka.

 360. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji w moim małżeństwie oraz uzdrowienia mojego kręgosłupa

 361. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Antoniego aby został przyjęty do Gimnazjum Salezjańskiego w Łodzi

 362. Bardzo proszę o modlitwę w intencji życia i zdrowia córeczki moich przyjaciół, Nadii która przyszła na świat zbyt wcześnie i walczy ale powoli braknie jej sił a lekarzom sposobów. Rodzicom nie braknie wiary, modlitwy. Panie Jezu, ofiaruję swe cierpienie za jej zdrowie. Pomóż

 363. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Dorotki i dzieciątka pod jej sercem i o zdrowie dla nich

 364. Proszę o uzdrowienie żony Jolanty z choroby narządów rodnych oraz za syna Łukasza o uzdrowienie z nowotworu jądra.

 365. Panie Jezu Chryste za wstawiennictwem Twojej Matki a naszej Pani i Królowej błagam Cię, pozwól aby nasza ojczyzna powstała z kolan, przywróć ludziom wiarę i nadzieję w lepsze jutro, zerwij więzy które od wielu już lat krępują i upokarzają osoby wierzące, daj polskiemu narodowi mądrość i odwagę podczas wyborów prezydenckich, niech daj Bóg nowy prezydent przywróci Polsce honor i należną cześć. Panie Jezu Chryste w Tobie nasza jedyna nadzieja.

 366. Panie Jezu dziękuję za szczęśliwe ukończenie radioterapii, dziękuję Matko Boża, że zawsze byłaś przy mnie i że czułam Twoją obecność.
  Dziękuję za uzdrowienie mojej duszy i wierzę w uzdrowienie ciała.
  Proszę o pomnożenie i umocnienie mojej wiary, abym nigdy nie zwątpiła a w chwilach trudnych nie odstąpiła od Boga.
  Proszę o dobrego prezydenta dla Polski.
  Proszę o uzdrowienie z choroby serca mojej mamy i szczęśliwą rehabilitację jej ręki po złamaniu oraz uleczenie mojego taty z choroby oczu.
  Chwała Panu!

 367. Panie Jezu bardzo proszę o uzdrowienie z niepłodności Anety i Grzegorza, aby udało im się zajść w ciąże i stworzyć szczęśliwą rodzinę

 368. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, o siłę wytrwania, miłość i o ciągłe wsparcie najbliższych. O zdrowie dla moich rodziców, dla mojej siostry, moich dzieci i przyjaciół, którzy w tym ciężkim czasie byli i są przy mnie. Niech Bóg im wszystko wynagrodzi.
  Proszę również o wszelkie łaski dla lekarzy, którzy uratowali mi życie, a teraz razem ze mną walczą o moje wyzdrowienie. Pobłogosław im wszystkim Panie Boże!

 369. Błagam o cud uzdrowienia mojego męża chorującego na stwardnienie zanikowe boczne SLA.

 370. Proszę o uzdrowienie umysłu, psychiki i wyzwolenie z masturbacji i oglądania pornografii, o uzdrowienie uczuć.

 371. Proszę o modlitwy w intencji o uratowanie uzdrowienie i naprawę naszego małżeństwa i rodziny Ewy i Mariana które jest na skraju rozpadu. Tylko Pan Bóg możne jeszcze je uratować. Panie Jezu uratuj nasze małżeństwo. Jezu Ufam Tobie.

 372. Dziękuję Ci Panie za prowadzenie w leczeniu mojego męża,za to że lek zaczął zwalczać wirusa wzwz c, proszę Cię Panie abyś dał łaskę całkowitego uzdrowienia i wytrwania w leczeniu przez mojego męża.Jezu Ufam Tobie
  Małgorzata

 373. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nowotworu mojej mamy Jadwigi.

 374. Pokornie proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, poczęcia przez nas i urodzenia zdrowego dziecka , a także o utrwalenie już otrzymanych owoców modlitwy i darów Ducha Świętego.

 375. cierpliwie i nieustannie modlę się o dary Ducha św., Jego światło i moc oraz potrzebne Łaski w beznadziejnej po ludzku sprawie omadlanej od miesięcy

 376. Mam na imię Beata, jestem chora na nowotwór złośliwy jelita grubego. Proszę o uzdrowienie mnie z tej choroby. Proszę o Boże łaski, opiekę, wytrwałość, głęboką wiarę, nadzieję i miłość. Bóg zapłać.

 377. Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla Andrzeja, o wiarę dla Kamili, dziękuje Ci, że zawsze ze mną jesteś, troszczysz się o mnie i o cała moją rodzinę! Bądź Uwielbiony Panie 🙂

 378. Panie Jezu dziękuję za uzdrowienie mnie z bólów głowy, które mnie nękały i odbierały siły do życia. Nie ustaję w modlitwach prosząc o uzdrowienie z bólów stawów, proszę nie odmawiaj łaski i uzdrów moją córkę z łuszczycy, proszę też o zdrowie i siłę dla mojego męża, rodziców i braci, a także koleżanek z chorobą nowotworową, Panie Jezu nieś nam ulgę i daj nam siłę, ufamy Tobie.

 379. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny. O zgodę i miłość w niej.O opiekę. O odpowiedniego i dobrego męża dla mojej córki. O serdecznych przyjaciół.

 380. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego synka z alergii i bólów brzucha, o uzdrowienie mnie z chorób uniemożliwiajacych mi zajście w ciążę,uniknięcie operacji i zdrową ciążę.Bóg zapłać

 381. W dniu 16.04.2015r będę modlić się ze wspólnotą o zdrowie najbliższych: syna, siostry jej wnuczka,swoje, Jurka, koleżanki syna. Wszyscy mamy ciężkie choroby. Proszę Boga o łaskę uzdrowienia z nich.Często podróżuje, proszę Boga o łaskę opieki w czasie podróży , a szczególnie w najbliższych 22-29.04. i 8-15.06.2015r
  Niech łaska Boga rozświetli mój umysł i umożliwi mi pomoc potrzebującym. Modlę się by Bóg zlitował się nad wszystkimi ludźmi zabrał im choroby, dał radość, zażegnał wojny i nie dopuścił do wojny w Polsce.

 382. Serdecznie proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej córki z ciężkiej alergii, która utrudnia jej codzienne życie. Bóg zapłać za wsparcie.

  Proszę nie publikować.

 383. Panie Jezu proszę o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie,aby zapanowała miłość ,zrozumienie
  i wiara. Dziękuję za wytrwałość w abstynencji mojego męża pomagaj mu w tym wytrwaniu.
  Panie Jezu powierzam Twojej opiece moją rodzinę otwórz serca mojej rodzinie na Twoje łaski i pomóż
  w podjęciu decyzji mojemu synowi w sprawie zmiany szkoły,aby była według Twojej woli.
  Chwała Panu

 384. Panie Boże proszę Cię o szczęśliwy przebieg radioterapii, którą teraz zaczynam, o wiarę, siłę i nadzieję w moje uzdrowienie z choroby nowotworowej.
  Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość oraz łaskę przebaczenia w relacjach w mojej rodzinie.
  Dziękuję Panie Jezu za moją parafię Najświętszego Zbawiciela, księży, Wspólnoty z parafii oraz wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze.
  Dziękuję Matce Bożej za opiekę i powierzam Jej Matczynemu Sercu siebie, moich rodziców oraz wszystkie bliskie mi osoby.
  Chwała Tobie mój Panie

 385. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, o siłę wytrwania, o zdrowie dla moich rodziców, dla mojej siostry, moich dzieci i dla wszystkich, którzy w tym ciężkim czasie byli przy mnie.
  Proszę również o wszelkie łaski dla lekarzy, którzy uratowali mi życie, a teraz razem ze mną walczą o moje wyzdrowienie. Pobłogosław im wszystkim Panie Boże!

 386. Proszę Cię Panie Jezu o łaskę wiary dla Pawła i Oli, i uchroń ich od wpływu złych ludzi.
  Proszę o Światło Ducha Świętego dla nich.
  Małgorzata

 387. Panie Jezu nie jestem warta, abyś na mnie spojrzał, ale proszę Cię o uzdrowienie mnie z wszelkich moich dolegliwości i chorób o których wiem i o których nawet nie wiem. Rabbunii , Synu Dawida ulituj się nade mną i jeśli taka jest Twoja wola to uzdrów mnie.

 388. Panie Jezu proszę o uzdrowienie Pani Teresy z wszelkich dolegliwości (dolegliwości kręgosłupa, powikłań pooperacyjnych, depresji, nerwicy, nie możności chodzenia). panie ty wiesz czego ona potrzebuje. Jezu ufam Tobie.

 389. Kochany Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie mnie z zawrotów głowy, dolegliwości kręgosłupa, torbieli w oczach, lęków, strachu przed życiem. Uzdrów Panie Jezu wszystkie moje chore organy.
  „Rabbuni, ulituj się nade mną”

  Proszę Cię Panie Jezu o zdrowie dla moich rodziców, mojej córeczki Oliwii, męża i teściowej.

 390. Kochany Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie Marii po ciężkiej operacji tarczycy. Spraw Panie Jezu, aby zaczęła mówić. Dziękuję Ci Panie Jezu za to, że jej płuca podjęły pracę oddechu.

 391. Panie Jezu bardzo proszę o uzdrowienie z niepłodności Anety i Grzegorza aby udało im się stworzyć szczęśliwą rodzine

 392. Jezu ukochany proszę Cię za wstawiennictwem Św.Józefa o łaskę wiary i nawrócenia dla moich dzieci Pawła i Oli.Jezu Ufam Tobie.Kocham Cię
  Małgorzata

 393. Panie Jezu dziękuję Ci za prowadzenie podczas leczenia mojego męża Dariusza,proszę Cię o pomyślność tego leczenia i całkowite uzdrowienie z wzw c i choroby jelit oraz o dary Ducha Świętego dla Darka i dla mnie,abym miała siłę być przy Nim i służyć zgodnie z Twoją wolą Panie
  Małgorzata

 394. Panie Boże proszę Cię o łaskę uzdrowienia z nowotworu dla Tomasza wspaniałego ojca dwójki cudownych dzieci , które są darem bożym dla nas , niech mają szansę dorastania w kompletnej rodzinie

 395. Proszę o powodzenie w pracy i nowe sily dla mojego związku oraz jego uzdrowienie.

 396. Panie Jezu dziękuję Ci za łaskę macierzyństwa. Błagam opiekuj się moim Michałkiem. Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny oraz o mądrość, wiarę,miłość i zgodę. Najukochańszy Jezu błagam Cię o uwolnienie od szatana i wyleczenie z jąkania. Proszę Cię o nawrócenie Łukasza i napełnienie go Duchem Świętym oraz o uwolnienie go od szatana. Błagam o łaskę poczęcia i rozwoju prawidłowej, zdrowej ciąży i upragnionego dzidziusia dla Izy i Tomka.
  Błagam o uwolnienie od szatana mojego taty. Proszę o wyleczenie zranień Sylwka i napełnienie go Duchem Świętym. Proszę o pokój na świecie.

  Bóg zapłać.

 397. Bardzo proszę Proboszcza o modlitwę w intencji mojej rodziny aby byłą zdrowa.

  My należymy do Proboszcza Parafii.

  Jezu Ufam Tobie.

 398. Panie Jezu, proszę o uzdrowienie Dariusza z choroby nowotworowej oraz dar wiary i siły dla jego rodziny. JEZU UFAM TOBIE!

 399. Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego Taty Andrzeja.

 400. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego oka i o nawrócenie mojego taty i teściów.
  Jezu Ufam Tobie!

 401. PROSZĘ CIĘ DOBRY JEZU O WYTRWANIE W WIERZE I WSZELKIE ŁASKI, DLA MOJEGO BRATA PO ŚMIERCI ŻONY I O UKOJENIE W BÓLU DLA JEGO DZIECI MARTY I KACPERKA.

 402. Boże Ojcze wszechmogący w imię Pana Jezusa proszę o zdrowie, błogosławieństwo, opiekę od zła i bezpieczną podróż dla Nataszy, Michała i Jana.

 403. Proszę o uzdrowienie duszy mojej i narzeczonego Tomasza, odnalezienie drogi do Boga, wzajemną miłość i szacunek tak, by nasz związek został objęty łaską sakramentu małżeństwa

 404. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córki Natalki z łuszczycy i depresji. Proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla mojej rodziny oraz koleżanek Moniki P. i Moniki M. z choroby nowotworowej. Za wszystkie modlitwy, Bóg zapłać.

 405. MIŁOSIERNY BOŻE PROSZĘ O SIŁĘ DLA MOJEGO DZIADZIUSIA, ABY MÓGŁ POKONAĆ CHOROBY RAKA I ROZEDMĘ PŁUC. PROSZĘ MIŁOSIERNY BOŻE O UZDROWIENIE MOJEGO DZIADZIUSIA Z CHORÓB.

 406. Panie Jezu, proszę ulecz mnie z endometriozy, depresji i życiowego pecha, błagam Cię pomóż mi znowu czuć się szczęśliwą. Zdejmij ze mnie złorzeczenia, przekleństwa i klątwy rzucone przez złych ludzi. Spraw bym znów potrafiła czuć i kochać.

 407. Prosze o modlitwe w intencji umocnienia wiary oraz wytrwalosci w byciu wierna Bogu,mimo bardzo ciezkiej sytuacji zyciowej.

 408. Panie Boże dziękuję że opiekujesz się moimi rodzicami oraz mną w mojej chorobie nowotworowej. Z Twoim Synem i Matką Jego przeszłam szczęśliwie chemioterapię i operację. Pomóż Panie, abym i radioterapię szczęśliwie przetrwała, żeby usunięto krwiak, który jest przeszkodą do tego leczenia.
  Proszę Panie o łaskę przebaczenia dla moich rodziców, a dla taty łaskę nawrócenia.
  Spraw Panie abyśmy dobrze wykorzystali okres Wielkiego Postu i zasłużyli na Twoje miłosierdzie.
  Chwała Tobie Panie

 409. Panie Jezu proszę Cię o Łaskę wytrwania w leczeniu wzw c mojego męża, o światło Ducha Świętego i całkowitą ufność Tobie. Ja zaufałam Tobie bez reszty,pomóż i mojemu mężowi uwierzyć, że tylko Ty Panie jesteś najlepszym lekarzem i z Tobą wszystko jest możliwe.

 410. Panie mój , daj mi siłę bym mogła pokonać RZS , bądź przy mnie , nie pozwól bym Cię zawiodła!!! Ps. … jak mogę prosić … postaw obok mnie wreszcie – po takim czasie – odpowiedniego lekarza , oddanego swej pracy, wiedzącego co ma robić!!!

 411. Proszę o uwolnienie i uzdrowienie od zniewoleń dla mnie i mojej rodziny. Dodatkowo pragnę „znaleźć Boga”.

 412. Panie Jezu, bardzo Cię proszę o szybki powrót do zdrowia i pełni sił po wypadku dla Pawła i Magdy. Przyjdź z otuchą i odbudowuj wiarę i nadzieję najbliższych każdego dnia na nowo.

 413. Św. Ojcze Pio módl się za mnie do Przenajświętszego Pana naszego, Jezusa Chrystusa, aby wyzwolił mnie z zaawansowanej endometriozy i depresji. Oby Pan wyprostował moje życiowe ścieżki, tak bardzo chciałabym mieć zdrowe dziecko i kochającą się rodzinę.. Proszę dopomóż.

 414. Panie Boże dziękuję Tobie że jesteś przy mnie na co dzień.
  Dziękuję Tobie za otrzymane łaski za zdanie matury, za pójście na studia, za zdane egzaminy, za to że pozwoliłeś mi poznać Kasię.
  Proszę Ciebie o zdrowie dla mojej mamy Marii, o zdrowie dla członka z rodziny Kasi, o zdrowie dla dziecka mojej koleżanki z pracy, o zdrowie dla Agnieszki K, o zdrowie dla mojej chrzestnej.
  Proszę Ciebie abyś pobłogosławił mój związek przyjacielski z Kasią jeśli to jest ta dziewczyna na którą czekam na całe życie.

 415. Panie Jezu, bardzo proszę o poczucie Twojej Obecności podczas badań i diagnozowania objawów chorobowych oraz o łaskę niezłomnej wiary i ufności a także poczucie Twojej Miłości. Daj mi siłę do zniesienia każdego doświadczenia i każdej choroby.

 416. Proszę Cię Panie o uzdrowienie Madzi, o rozwiązanie jej kłopotów finansowych oraz niezłomną wiarę w obliczu różnych trudności.

 417. Proszę Cię Panie o zdrowie dla Małgosi, o dobrą diagnozę i pozytywne wyniki badań.

 418. Dobry Jezu proszę o uzdrowienie mamy Ewy z powikłań po Udarze mózgu i opiekę NMP dla Ewy i całej rodziny Chmielewskich.

 419. Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej i uwolnienie mojego brata z nałogu alkoholizmu.

 420. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z długotrwałego bezrobocia i znalezienie dobrej pracy.

 421. Panie Jezu, proszę Cię o pociechę i ukojenie bólu dla bliskich Bożeny, po jej przedwczesnej śmierci

 422. Panie Jezu, proszę Cię o uzdrowienie mojego dziadka z krwiaka mózgu, jeśli taka jest Twoja wola. Jeśli nie o dobrą i spokojną śmierć. Daj pokój babci i pomóż się jej pogodzić z tą sytuacją.

 423. Dobry Jezu, błagam o pomoc w wychowaniu syna Damiana, o powrót do wiary, proszę o uzdrowienie mojego brata z choroby nowotworowej, daj mu siłę do walki i ulgę w cierpieniu, proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny, o szczęśliwe zakończenie leczenia brata Wiesława. JEZU ufam Tobie!

 424. Po śmierci Męża jestem bardzo samotna, bezradna i zagubiona. Nie mam rodziny ani nikogo bliskiego. Nikomu nie jestem potrzebna. Proszę o modlitwę.

 425. Proszę o modlitwę za uzdrowienie psychiczne, uwolnienie od nałogów i dobrego męża.

 426. Błagam o modlitwę w intencji mojej chorej mamy (miażdżyca zagrażająca życiu, być może konieczność operacji wstawiania stentów, niebezpieczne objawy choroby). Serdeczne Bóg zapłać. Zrozpaczona córka

 427. Panie mój proszę o mądrość i dobre wybory dla mojego syna, który jest pełnoletni i nie słucha moich rad. Uważa, że jest już najmądrzejszy i nie obawia się konsekwencji. Ja jako matka bardzo cierpię z tego powodu, bo wiem, że robi źle. Proszę o pomoc dla mojego dziecka. Niech Duch Święty pomaga mu w podejmowaniu mądrych i odpowiedzialnych decyzji. Proszę również o modlitwę w intencji pomyślnego zdania matury.

 428. Panie Boże!
  Prosimy Cię o uzdrowienie Krzysia z choroby nowotworowej. Daj mu Panie siłę i moc w walce z chorobą i najłagodniejszy przebieg leczenia oraz szybki powrót do zdrowia. Bądź mu pomocą i błogosławieństwem. Ciebie prosimy! Wysłuchaj nas Panie!!!

 429. Proszę Cię Panie Jezu, o uwolnienie mnie z nałogów alkoholu i papierosów. Błagam Cię Panie uzdrów moją skołataną duszę, sam nie dam rady…

 430. Proszę Cię Jezu, abyś prowadził leczenie mojego męża Dariusza, proszę o światło Ducha Św. dla lekarzy, pokój serca i wytrwanie w ufności w Bogu dla Darka.

 431. Proszę o uwolnienie od wszelkiego zła i powrót do wiary dla Krzysztofa, jego żony Agnieszki ich córki Joanny, zięcia Pawła i wnuków Julki i Jasia.

 432. Moja córka zmaga się z chorobą od lat trzech i stara się z mężem o dziecko. Matko moja najmilsza, Ty zawsze okazywałaś pomoc w potrzebie, spraw, aby moja córcia Małgosia została mamą

 433. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego taty z choroby nowotworowej i o łaskę głębokiej wiary dla całej rodziny.

 434. Proszę cię Jezu o zdrowie dla mojego dziadka Józefa oraz spokój, siły i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla mnie i mojej rodziny. Amen

 435. Proszę Cię Panie Jezu o łaskę uzdrowienia dla Jadwigi, jeżeli taka jest Twoja wola. Miej ją Panie w swojej szczególnej opiece w czasie trudu i cierpienia w jej chorobie nowotworowej. Otocz opieką wszystkich jej bliskich, wlej w ich serca wiarę i nadzieję.

 436. Proszę o łaskę cudownego uzdrowienia mojej kochanej mamy, która jest bardzo ciężko chora i leży w stanie krytycznym w szpitalu. Panie udziel łaski naszej rodzinie, której tak bardzo potrzebujemy i o którą tak prosimy.

 437. W intencji rodziny Walczyk o uwolnienie od nałogów, nieczystości pornografii, przekleństw , grzechów pokoleniowych. Proszę o łaskę przebaczenia, uzdrowienia i pojednania z Bogiem. Proszę o zbawienie dla Mariana

 438. Bardzo proszę o modlitwę za dziewczynę, która miała kontakt z nieczystymi mocami, oraz za chłopaka, którego dom jest pod działaniem złego ducha.

 439. Proszę o nawrócenie Kasi, Michała, Karoliny i Rafała oraz o uzdrowienie ich małżeństw

 440. Dziękuję Ci Panie Jezu za możliwość uczestniczenia i wytrwania w czasie Ćwiczeń Duchowych „Fundament”
  dziękuję za owoce te, które już są i za te o których jeszcze nie wiem. Kocham Cię Panie i dziękuję za Twoją
  nieskończoną miłość, był to błogosławiony i święty czas.
  Chwała Panu że udzielił Światła Ducha Św kierownikom Duchowym.

 441. Dziękuję Ci Panie Jezu za szczęśliwie przebytą chemię oraz operację moją, Teresy, Waldka i Ani. Dziękuję Panie za moje nawrócenie, dziękuję za to że żyję. Dziękuję za tylu wspaniałych ludzi, których Panie postawiłeś na mojej drodze: lekarzy, pielęgniarki, koleżanki i kolegów z pracy, sąsiadów, przyjaciół, księży i współparafian z Najświętszego Zbawiciela oraz Wspólnotę Zawierzenie. Dziękuję Matko Boża, że wstawiłaś się za mną u Swego Syna.
  Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystko, za całe moje życie.
  Proszę Panie Jezu o dobre wyniki badań histopatologicznych i uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mnie, Waldemara, Teresy, Ani oraz wszystkich chorych, których poznałam w trakcie mojej walki z rakiem.
  Proszę o łaskę pojednania z Tobą Panie i między sobą dla moich rodziców, proszę o łaskę przebaczenia dla nich.
  Proszę Panie Jezu, abyś w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia szczególnie narodził się w mojej rodzinie, w naszych sercach. Niech moje życie i moja rodzina będzie Twoją stajenką.
  Chwała Tobie Panie.

 442. Dziękuję Ci Panie Jezu za uzdrowienie z wirusa.
  Proszę Cię Panie Jezu o dobrego męża. Kocham Cię.

 443. Proszę Cię Jezu ukochany i Ciebie Najświętsza Panienko o potrzebne łaski i ochronę od wpływu złych ludzi oraz od złego ducha moją córkę Olę prosi mama

 444. Proszę Cię Panie o uzdrowienie mojego męża Dariusza z choroby jelit i wątroby oraz potrzebne łaski dla nas obojga w leczeniu tych chorób, o światło Ducha Św dla lekarzy którzy zajmują się tym leczeniem.

 445. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z trądziku oraz wady wzroku. Za wszystkie modlitwy, Bóg zapłać!

 446. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Ojca Jerzego, który przebywa w szpitalu, mając podejrzenie udaru, oraz za Agnieszkę i jej męża, aby wrócił do żony. Za każdą modlitwę Bóg zapłać!

 447. Panie Jezu proszę Cię o uwolnienie od grzechu kobiety Ewy, która zrobiła krzywdę mojej rodzinie i mojemu mężowi. Proszę Ciebie uwolnij ją od grzechu i od złego, które siedzi w niej od lat.

 448. Proszę w imię Pana Jezusa o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę w czasie podróży dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo, módl się za nami.

 449. Bardzo proszę o modlitwę za Paulinę, która jest w sidłach złego ducha. Za każdą modlitwę Bóg zapłać!

 450. Bardzo proszę o modlitwę, za mojego kolegę Aleksandra, aby znalazł szczęście w poznaniu Boga. Za każdą modlitwę Bóg zapłać!

 451. Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie Kasi z choroby stwardnienia rozsianego.
  Proszę też by w jej rodzinie zapanowała zgoda i miłość.
  Panie Jezu proszę Cię byśmy mogli być z mężem razem. I o łaskę wiary dla naszej córki Basi, proszę.
  Beata

 452. Proszę Cię Jezu o uwolnienie mnie, mojego męża, rodziny , znajomych i zakład pracy od rodziny wyznania mariawitów.

 453. Miłosierny Panie proszę o łaskę zdrowia dla mojego dziadka, proszę o uzdrowienie
  dziadka z nieuleczalnych chorób płuc, raka.

 454. Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie dla mojej siostry Elizy z natręctw nie pozwalających jej normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Pozwól jej uwierzyć w własne możliwości i naucz zmagać się z problemami, które przynosi jej życie.

 455. Panie Jezu Miłosierny proszę o modlitwę w intencji ratowanie mojego małżeństwa Jadwigi i Ryszarda i nawrócenie i skruszenie serca mojego męża. Boże, uwolnij mnie od leku i depresji. Proszę o łaskę zdrowia duszy i ciała dla mojej rodziny. Dziękuje za wszystkie okazane łaski. Jezu ufam Tobie!

 456. Proszę o nawrócenie Kasi, Michała, Karoliny i Rafała oraz o uzdrowienie ich małżeństw.

 457. Moja intencja na najbliższą Mszę to uwolnienie od lęków, które towarzyszą mi w życiu.

 458. Miłosierny Boże, proszę Cię o uzdrowienie mojego męża, proszę Cię o miłosierdzie Bożę, żeby wynik badania nie był wyrokiem o ciężkiej chorobie.
  Okaż nam Swoje miłosierdzie i łaskę Bożą, Panie zmiłuj się nad nami

 459. Bardzo proszę o modlitwę za mojego znajomego, który zmaga się z nużycą oraz za moje kolano, gdyż ostatnio zaczęło mnie boleć. Za każdą modlitwę Bóg zapłać!

 460. Panie Jezu proszę o ŁASKĘ MOCNEJ WIARY „zaradź na moje niedowiarstwo” uzdrów mnie i męża Sławka z uzależnienia, ulecz nasze małżeństwo, nasze dusze, uwolnij od działania złego ducha abyśmy mieli siłę wychowywać i opiekować się naszą córeczką oraz aby nasza sytuacja finansowa była stabilna aby niczego szczególnie jej nie brakowało, żebym miała środki finansowe na zajęcia dla niej proszę Panie

 461. Proszę Boże Ojcze przez Najświętsze Serce Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie i błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Ireny, Elżbiety i Jana.

 462. Dziękuję Panie za szczęśliwą przeprowadzkę moich rodziców do Łodzi, za moje nawrócenie i uzdrowienie duchowe, za Twoją i Matki Najświętszej obecność w każdej minucie mojego życia. Dziękuję za parafię Najświętszego Zbawiciela i wszystkie Wspólnoty.
  Proszę dla moich rodziców o łaskę wzajemnego przebaczenia oraz pojednania z Bogiem i między sobą, a dla mnie i naszej znajomej Teresy proszę o łaskę uzdrowienia z nowotworu oraz wiarę i siłę do walki z chorobą. Chwała Tobie Panie.

 463. Panie Boże uratuj mnie, młodą dziewczynę, która przez 20 lat swojego życia niemiłosiernie się męczy i pragnie z całej duszy abyś wszystko naprawił, dał jej nowe drugie życie w którym przestanie pałać goryczą i zapomni o wszystkich smutkach. Chciałabym jeszcze móc zdążyć być pociechą dla mojej ukochanej mamy która na miarę swoich sił próbowała i próbuje mnie ratować i siostry abym mogła jej pomagać w osobistym rozwoju i spełnianiu się na studiach. Chcę dla siebie jak najlepiej dlatego Chcę być z Tobą. Udziel mi proszę takich łask abym mogła wypełnić moje zadanie i pogodzić się z chorobą,która zabija moją chęć do życia. Pragnę potrafić żyć na tyle na ile pozwolą mi zdolności i siły otrzymane. Daj mi proszę dodatkowo łaskę gorliwej modlitwy i wyzwól mnie z rozpaczy ktora ogarnia mnie całą i spala doszczetnie..Błagam

 464. Panie Jezu spraw abyśmy ja i mój narzeczony znaleźli pracę, prosimy o szczęśliwe ułożenie naszego życia, spraw aby moi rodzice przestali przeszkadzać i utrudniać mi w życiu. Proszę za moich rodziców, aby przestali być materialistami i gnębić mnie

 465. Panie Jezu, proszę o poprawę naszej sytuacji finansowej, o pracę, która da nam satysfakcję i radość.

 466. Proszę o modlitwę w intencji ratowanie mojego małżeństwa Klaudii i Krzysztofa i nawrócenie i skruszenie serca mojego męża Krzysztofa oraz uwolnienia od działania złego ducha żeby przestał być taki zawzięty i dumny, egoista i samolubnym i jego ciche dni żeby jego serce zmiękło kochał mnie bardzo mocno aby wrócił szybko do mnie do domu ,niech się do mnie odezwie z czułością i tęsknotą za mną(żona Klaudia) i przeprosił mnie i moich rodziców za jego zachowanie, odnaleźli się w tym wszystkim na nowo, zapominając o starych nieporozumieniach ,proszę odmień męża Krzyska charakter wzbudź w nim wyrzuty sumienia żeby zrozumiał co robi źle i jak to zmienić i jego płacz by zechciał sie ze mną spotkać, pogodził, przytulił by mi wyznał że mnie bardzo kocha i żeby starał się być dobrym kochającym mężem dla mnie Klaudii i zięciem dla moich (rodziców Barbary i Andrzeja) człowiekiem a nie wyniosłym egoistą by kochał Boga, mnie, dotrzymywał mi wierności do końca dni oraz aby Pan Bóg,Jezus i Maryja aby w naszym sakramencie małżeństwa odnowiła i odrodziła w nas na nowo ( wielka miłość )i zwyciężyła wszelkie trudności i przeszkody Proszę o to by z moim mężem Krzyskiem przeżyli najpiękniejsze chwile życia oraz abyśmy jeszcze doczekali się zdrowego potomstwa.

 467. Panie Jezu dziękuję Ci za opiekę nad naszym uczuciem. Proszę pomóż Jurkowi w walce z postępującym niedowładem mięśni. Daj mu nadzieję i siłę do walki. Miej mnie proszę w opiece podczas następnej operacji raka. Ufamy Tobie Panie

 468. Panie Boże Ty wszystko możesz, dlatego błagamy Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej Andrzeja – proszą żona, dzieci i wnuki

 469. Panie Jezu, proszę o uwolnienie i uzdrowienie od nałogu oglądania pornografii i masturbacji oraz o przebaczenie mi przez Narzeczoną i Twoje Miłosierdzie dla naszego związku.

 470. Panie Jezu proszę Cie o uzdrowienie mojego kuzyna z uzależnienia od narkotyków, dla drugiego kuzyna proszę Cie Panie Jezu o wyprostowanie sytuacji finansowej, a dla mojej Cioci proszę Cie o wytrwałość. Dla mojej Mamy proszę Cie Jezu o zdrowie, dla Taty o wyrwanie z hazardu. Dziękuję Ci za wszystkie łaski, którymi nas obdarzasz.

 471. Proszę o uwolnienie z wróżb, kart, ciągłego przygnębieni i smutku.Proszę o szczęście w życiu zawodowym dla siostry, proszę o drugą połówkę dla siebie i mała pociechę. Proszę o zdrowie, więcej radosnych chwil, zadowolenia z życia dla całej rodziny.

 472. Panie Jezu, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o uzdrowienie oczu Julka, o dobry wzrok w obu oczach. O zdrowie dla wszystkich moich dzieci – Poli, Juliana, Vincenta i Ewy.

 473. Panie Jezu dziękuję Ci za pomyślny przebieg operacji mojej mamy, za cudownych lekarzy których postawiłeś na Jej drodze. Bardzo dziękuję za cudowne uzdrowienie mojej mamy Barbary, Tobie Panie zaufałam i Matce Przenajświętszej, której opiece zawierzyłam mamę.
  Wiem, że tylko Boże działanie mogło przyczynić się do tak pomyślnego wyniku operacji. Bardzo dziękuję, Małgorzata.

 474. Panie Boże, Bardzo proszę Cię o uzdrowienie mojego synka z tików nerwowych, które męczą go od 3 lat i wpływają na jego poczucie własnej wartości. Proszę Cię również o uzdrowienie mojego taty z zaburzeń krążenia i encefalopatii. Proszę Cię także o łaskę wiary dla mnie abym mogła być dobrą matką dla moich dzieci i prowadzić je właściwą ścieżką do dorosłości, aby umiały odróżniać dobro od zła i wyrosły na uczciwych ludzi. Amen!

 475. Proszę o wsparcie dla mojej Córci, by nie była tak zagubiona, by życie było dla niej łaskawsze. Proszę…
  Proszę o zdrowie dla mojej Przyjaciółki chorej na raka. Proszę…

 476. Panie Boże Wszechmogący, pokładając całą moją ufność i nadzieję w Tobie, proszę Cię, z całego serca, abyś obdarzył mnie cudowną łaską uzdrowienia. Błagam, oddal ode mnie wszystkie dręczące mnie, fizyczne dolegliwości, które uprzykrzają mi życie. Proszę, Dobry Boże o Twoją Przemożną Opiekę, szczególnie teraz, kiedy poddaję się różnym badaniom, Panie, spraw, by owe badania nie wykazały żadnych większych nieprawidłowości oraz, aby nie były odzwierciedleniem jakiejkolwiek poważnej choroby. Bardzo proszę również o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny. Miłosierny Boże, bądź na wieki pochwalony!

 477. Ukochany Panie!
  Proszę o uzdrowienie naszej sytuacji zawodowej i finansowej, o pracę zgodną z talentami, które nam dałeś i wynagrodzenie wystarczające na spokojne życie, godne Twoich dzieci. Proszę o odwagę i jeszcze mocniejszą wiarę, zdrowie fizyczne dla nas obojga, a także o to co TY PANIE masz dla nas najlepszego.
  DZIĘKUJEMY !!!

 478. Panie Jezu wskaż mi proszę właściwą ścieżkę, po której powinienem iść przez życie.

 479. Miłosierny Jezu proszę o zdrowie, dla i całej rodziny, Dobry Panie Jezu proszę o uzdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego

 480. Miłosierny Boże proszę o łaskę zdrowia dla dla mojego dziadziusia, proszę Ojcze o siłę dla dziadka aby dziadek mógł pokonać choroby, proszę o uzdrowienie mojego dziadka z choroby płuc i choroby nowotworowej

 481. Panie Jezu Miłosierny, proszę o łaskę uzdrowienia mnie z raka piersi, wiarę, nadzieję, siłę i wytrwałość do walki z chorobą, dobrych i mądrych lekarzy. Proszę Cię Panie Boże, o szczęśliwą przeprowadzkę moich rodziców do Łodzi.
  Dziękuję Panu Jezusowi i Matce Najświętszej za opiekę nade mną i moimi bliskimi, codziennie, w każdej minucie mojego życia.
  Jezu Ufam Tobie i kocham Ciebie!

 482. Panie Boże Wszechmogący proszę o uzdrowienie mnie z ciężkiej nerwicy serca i okropnych lęków, uporządkowania spraw osobistych, o których Ty wiesz najlepiej.

 483. Panie Jezu uwolnij mnie od wszelkich złych uroków i czarów, które mogły zostać rzucone na mnie abym nigdy już nie była szczęśliwa. Uwolnij mnie Panie od tej złej energii która szkodzi mojemu życiu. Pomóż mi proszę, uwolnij mnie.

 484. Panie Jezu proszę ulecz moje życie z prześladującego mnie od wielu lat pecha i nieszczęść. Proszę postaw na mojej drodze mężczyznę z którym byłabym szczęśliwa i którego mogłabym poślubić z miłości, spraw by moja depresja odeszła, bym znalazła pracę w której dam sobie radę, by moje życie miało sens i radość. Bym wyzdrowiała z endometriozy. Nie mogę wytrzymać już tego nieustającego cierpienia. Pomóż mi Panie proszę. Chwała Ci za to.

 485. Panie Jezu proszę o pomyślny przebieg operacji mojej mamy Barbary oraz o światło Ducha Świętego dla lekarzy, którzy będą operować.

 486. Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie mojego męża Dariusza z choroby jelit, wzw c, o pokój serca dla Niego.

 487. Panie Jezus proszę o usunięcie wszelkich przeszkód w widzeniu Juliana. Proszę o dobry wzrok i zdrowie dla całej naszej rodziny – dla Poli, Juliana, Vincenta, Ewy, Andrzeja i Zuzanny.

 488. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Karoliny z Michałem oraz Kasi z Rafałem. Proszę o odbudowanie tych małżeństw z Bożą pomocą. Niech dobry Bóg przyjdzie do każdego z nich ze Swoim światłem i darem nawrócenia.

 489. Panie Jezu, proszę o dobrą pracę dla męża i poprawę naszej sytuacji finansowej.

 490. Andżelina i Jarek, to rodzeństwo, które żyje w sidłach okultyzmu. Andżelina bardzo intensywnie propaguje okultyzm w rodzinie, czym zaraża duchowo innych. Proszę o modlitwę, by Duch Święty przekonał ich o prawdzie, usprawiedliwieniu i grzechu, by mogli żyć w wolności bożych dzieci.

 491. Miłosierny Jezu serdecznie dziękuję Ci za to, że odczuwam znaczną poprawę mego zdrowia, że Ty nieustannie mnie wspierasz. Proszę jednocześnie o dalsze uzdrawianie mnie z wszystkich chorób ciała, psychiki, a w tym również mej duszy. Panie daj mi szansę, pragnę się realizować, pomagać, czynić dobro w Twe Imię, ale Ty najpierw pomóż mnie i ukaz sens cierpienia.. Amen
  Bardzo dziękuję za wszystkie modlitwy… Bóg zapłać.

 492. Dziękuję Panie za moje nawrócenie, za opiekę nade mną i moimi bliskimi, za Twoją miłość, której doświadczam codziennie. Dziękuję za moją parafię i księży, dzięki którym wiem, że Bóg mnie kocha, że jest moją Drogą, Prawdą i Życiem, w Nim moja nadzieja.
  Pomóż mi Panie zrozumieć Twoją wolę. Mam raka piersi i za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, proszę o łaskę uzdrowienia, wiarę, nadzieję, siłę i wytrwałość do walki z chorobą. Jezu Ufam Tobie i kocham Ciebie!

 493. Panie Jezu błagam z całego serca o uzdrowienie mojej mamy z choroby nowotworowej, o zdrowie i siłę do walki. Błagam napełnij Jej serce nadzieją. Bóg zapłać.

 494. Najdroższy Panie Jezu, błagam o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego taty Marka.Bóg zapłać.

 495. Proszę o zdrowie dla mojego synka Szymona, aby podejrzenie choroby genetycznej się nie potwierdziło

 496. Panie Jezu proszę o dobry wzrok dla Juliana i Poli
  Proszę, żeby Julian nauczył się widzieć lewym okiem.
  Proszę o zdrowie dla całej naszej Rodziny szczególnie dla naszych dzieci – Poli,
  Juliana, Vincenta i Ewy.

 497. Proszę Cię Panie Jezu o zdrowie. Pozwól mi poznać wolę Twoją związaną z moją przyszłością. Daj Michałowi łaskę przebaczenia i pokój w sercu, Arkowi pozwól poznać prawdę, zamieszkaj w sercu Doroty i Moniki. Chwała Panu.

 498. O uwolnienie Doroty, Marcina, Basi, Tomka, Mariana od wpływu złych duchów.
  Ewa, Bogusia o uwolnienie z migren i bezsenności.
  Patrycja – o oddalenie złego towarzystwa i wypełnienie woli Bożej oraz ukończenie studiów.
  Franek – o łaskę uzdrowienia fizycznego, psychicznego, duchowego, szczególnie z wirusa żółtaczki typu C i nerwicy. O oddalenie od Niego wszelkiego zła, szczególnie uroków i czarów oraz przekleństw, dobra żonę, pracę zgodnie z wolą Bożą.
  Krzysio – o zdrowie, odzyskanie mieszkania
  Tomek – o odzyskanie pieniędzy, o uwolnienie go z mocy zła i wypełnienie woli Bożej.
  Jedność, miłość w rodzinie, uzdrowienie drzewa genealogicznego i uzdrowienie międzypokoleniowe w rodzinach Anny. O zjednoczenie rodziny Sylwii i złączenia jej małżeństwa. O łaski Boże i pomoc Maryi potrzebne dla Agaty, Marty, Aleksandra, Anny, wszystkich ludzi postawionych na mojej drodze. Dla Ani o prace i zdrowie. Dla Anny o wypełnienie woli Bożej, o zdrowie, rzucenie palenia i zwrot pieniędzy oraz utrzymanie mieszkań.
  O intronizacje Chrystusa na króla Polski i w intencjach Niepokalanego Serca Maryi. O pokój na świecie.
  Dla Tomka o zdrowie, dobrą żonę i żywą wiarę.

 499. Panie Jezu proszę o wygojenie ran na nogach u mojego męża/stopa cukrzycowa/ oraz o powrót do wiary moich dzieci. Proszę Cię Panie Jezu o dobre przygotowanie do sakramentu małżeństwa dla Ani i Darka, oraz o błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny.

 500. Panie Jezu Bardzo Cię proszę o opiekę nad moją rodziną szczególnie nad Damianem aby pozaliczał egzaminy aby nie zszedł na złą drogę proszę o uzdrowienie mojego brata Ryszarda z choroby nowotworowej za moich zmarłych rodziców

 501. Panie Jezu błagam Cię o uzdrowienie mojej mamy z nowotworowej choroby, przez przekleństwo z ust innych, błagam o nawrócenie tych osób jeśli będzie taka Twoja wola.

 502. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Karoliny z Michałem oraz Kasi z Rafałem. Proszę o ich nawrócenie.

 503. Przez Najdroższą Krew i w imię Pana Jezusa proszę Boże wszechmogący abyś unicestwił, wypędził i zmusił do ucieczki wszelką potęgę złego ducha, wszelką obecność i knowania szatańskie, wszelki szkodliwy wpływ i wszelkie czary i uroki złych osób działających na szkodę Twoich sług: Nataszy, Jana i Michała. Niech Duch Święty napełni nas Swoimi darami.

 504. Panie Boże przez Twojego ukochanego Syna Jezusa Chrystusa i za wstawiennictwem jego ukochanej Matki Maryi proszę o łaskę uzdrowienia z mojej choroby, jeśli jest taka wola Twoja Panie. Proszę o wiarę, nadzieję i siłę do walki z chorobą i dziękuję za dotychczasowe łaski i opiekę.

 505. Przez Niepokalane Serce Maryi proszę Cię Zmartwychwstały Jezu o cud nawrócenia i uzdrowienia mojej mamy, taty i braci; abyśmy z mężem i dziećmi dostąpili łaski życia w Duchu Św. i chodzenia drogami Prawdy. Pobłogosław Ojcze całej naszej rodzinie przez wszystkie pokolenia. Dziękuję Ci Boże Ojcze za tyle wielkich łask i Twoją bezgraniczną, bezinteresowną miłość.

 506. Proszę Cię Panie Jezu o przemianę serca mojej córki Oli, o uwolnienie od wpływu złych ludzi i wszelkiego zła które, odsuwa ją od Ciebie Panie

 507. Proszę Cię Jezu ukochany o uzdrowienie mojego męża z wzw c oraz choroby jelit, proszę o łaskę pokory i wytrwania w leczeniu o ufność w Tobie dla Darka i dla mnie o łaskę służenia z miłością mężowi oraz wszystkim ludziom, których postawisz na mojej drodze

 508. Panie Jezu proszę o zdrowie dla moich dziadków, uzdrowienie dziadka z choroby płuc

 509. Miłosierny Jezu proszę o zdrowie, zdrowie dla mnie i całej rodziny, proszę o siłę w walce z chorobą, Dobry Panie Jezu proszę o uzdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego

 510. Proszę o Bożą interwencję w uratowaniu małżeństwa Kasi z Rafałem, co po ludzku wydaje się niemożliwe. Ufam Bogu, że On tego dokona.

 511. Jezu, proszę o uzdrowienie naszego 16 letniego syna z guza mózgu. Niech będzie chwała i cześć Twojemu Imieniu. Bądź uwielbiony w życiu naszego dziecka.

 512. o umocnienie w powołaniu zakonnym dary ducha św. opiekę Maryi i św. Józefa

 513. Panie Boże, proszę o uzdrowienie mojego taty z zakrzepicy żył, proszę także aby wrócił do pełni zdrowia po wypadku.

 514. Panie Jezu, proszę Cię o uratowanie małżeństwa Beaty i Sebastiana, o łaskę wybaczenia zdrady oraz odbudowę wzajemnego zaufania

 515. O uzdrowienie przez krew Jezusa mocą Jego imienia miedzypokoleniowego, we wszystkich pokoleniach w drzewie genealogicznym Anny i Franciszka i odcięcia wszystkich więzów oraz pęków znanym Bogu. Dla Franciszka o zdjęcie przekleństw, czarów, uroków i klątw oraz oddalenie wszelkiego zła, o uzdrowienie go w okresie płodowym i jego podświadomości . Uzdrowienie od gniewu, złości, braku przebaczenia i kompleksów. O uzdrowienie z nerwicy, depresji i żółtaczki typu C. I już dziękuje Ci Boże za Twój dar uzdrawiania. Dla Aleksandra o uzdrowienie międzypokoleniowe i miłosierdzie Boże, również dla Grety. Dla Krzysztofa i Tomka o uzdrowienie zewnętrzne i wewnetrznych oraz rozwiązanie bardzo trudnych sytuacji i problemów materialnych.

 516. Panie Jezu, proszę Cie o uwolnienie mnie z toksycznego związku, o cudowną duchową przemianę, o uzdrowienie mnie ze smutku,spraw abym nie wpadała w złość, i gniew z byle powodu. Proszę o pokój i radość w sercu, spraw abym była dobrym człowiekiem, napełnij moje serce miłością. Uczyń mnie szczęśliwym człowiekiem abym potrafiła cieszyć się życiem.

 517. Panie Boże, ze wszystkich sił i z całego serca błagam Cię o dar uzdrowienia dla mojego tatusia Marka. Proszę Cię by terapia była skuteczna, by zatrzymała rozwój choroby. Proszę Cię o dużo siły dla tatusia, by dzielnie zniósł leczenie i pobyt w szpitalu. Prosimy by dane mu było przeżyć jeszcze wiele lat z nami na tym świecie bez bólu i cierpienia.Bóg zapłać.

 518. Panie Jezu Błagam cie Uzdrów mojego brata Ryszarda z Choroby nowotworowej proszę Cię o szczególną opiekę nad moim synem Damianem, żeby pozaliczał egzaminy i opiekę nad moją rodziną

 519. O uproszenie Miłosierdzia Bożego. Ubłaganie dla mojego męża Andrzeja łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej. Jezu Miłosierny dotknij mojego Jędrusia i pozwól mu żyć. Pobłogosław nam Panie i udziel potrzebnych łask, o które tak pokornie prosimy. Jezu ufam Tobie. Amen.

 520. Dla Franciszka o łaskę: uzdrowienia fizycznego (głównie wirusa żółtaczki typu C), psychiczne i wewnętrzne, o prace i dobrą żonę z woli Boga, o pełnienie woli Bożej w całym życiu, oddalenie od niego wszelkiego zła i ochronę Matki Bożej.

  Dla Anny o zdrowie fizyczne, bardzo mocna psychikę i uzdrowienie wewnętrzne oraz pełnienie woli Bożej na każdy dzień życia.

  Dla Bogusi i Tomka o zdrowie, siły do wykonywania codziennych obowiązków i rozwiązana trudnych spraw materialnych.

  Dla Sylwii o uzdrowienie wewnętrzne, złączenie małżeństwa i rodziny.

  Dla Ewy o łaskę zdrowia, mocną psychikę, uzdrowienie wewnętrzne, i błogosławieństwo boże.

  Dla Krzysztofa o odzyskanie domu i uleczenie wszystkich jego zranień oraz o zdrowie.

  O zwrot pieniędzy dla Tomka, Anny, Eli i pracę dla moich znajomych. O łaski potrzebne dla osób postawiony na drodze życia i jedności, miłości w rodzinach. W intencjach Niepokalanego Serca Maryi, i żeby Jezus był królem Polski

 521. Proszę o modlitwę uzdrowienia z choroby schizofrenii i o boże błogosławieństwo.

 522. Proszę o uratowanie małżeństwa Karolinki i Michała. Spraw Panie, aby zagościła między nimi Twoja miłość i Twój pokój. Ola

 523. Kochany Jezu proszę Cię miej miłosierdzie nade mną, pomóż mi wyzdrowieć z tak wielu chorób, których nie jestem w stanie nawet wymienić, a które się pogłębiają, uzdrawiaj moją psychikę, uwolnij mą duszę od zła. Panie nadaj sens memu życiu oraz obdarz prawdziwą wiarą i ufnością Tobie. Amen
  Bardzo dziękuję za wszystkie modlitwy… Bóg zapłać.

 524. Panie Wszechmogący proszę Cię o uwolnienie mojego męża z uzależnienia od alkoholu. Proszę daj mu siłę aby wytrwał w tej walce.

 525. Panie Boże, bardzo proszę o nawrócenie i dobrą spowiedź dla Marka i Wojtka

 526. Proszę Cie Jezu o dar mowy dla mojej córki Wikusi i łaski dla całej mojej rodziny.

 527. Przenajświętszy Jezu, błagam Cię o uzdrowienie z bardzo zaawansowanej endometriozy i depresji, która wróciła, gdy postawiono mi diagnozę choroby. Bardzo chciałabym mieć dzieci… Spraw bym wzięła ślub z odpowiednią osobą, z wzajemnej miłości, i założyła szczęśliwą rodzinę.

  Dziękuję, że operacja przebiegła poprawnie i wybudziłam się z narkozy, oraz za to że po wielu latach udało mi się porozmawiać w przyjacielskich stosunkach z byłym narzeczonym.

  Chwała Tobie Panie,
  na wieki wieków
  Amen

  Mariola

 528. Panie Boże proszę Cię o modlitwę w intencji macierzyństwa. Wstaw się za mną i obdarz mnie maleństwem, na które tak długo czekam. Wspomóż mnie swoją modlitwą.

 529. + Przeczysta Pani, Matko moja i Królowo!
  Proszę Cię o to byś rozkochała mojego brata Krzysztofa w Bogu.Ja wiem Maryjo że Ty go kochasz. Mamo Twoja Miłość może wszystko bo Twoją Miłością Jest Twój Syn. Dziękuje za łaskę przyjęcia uwolnienia od wszelkich diabelskich relacji, paktów ze złem dla mojego brata Krzysztofa. Niech Bóg Ojciec będzie uwielbiony w wolności serca, duszy i Ducha Krzysztofa.Aby Dobry Bóg oczyścił każdą sferę życia i jestestwa Krzysztofa. Niech Bóg będzie Uwielbiony w łasce przebaczenia i w każdej sferze życia mojego brata. Niech Jezus, Syn Boga Żywego, Króluje zawsze i w wszędzie dla Krzysztofa. Niech Dobry Bóg da mu wszystko to co potrzeba do Uwielbiania Stwórcy i wiernego służenia w posłuszeństwie tylko Trojjedynemu Bogu. Kochany Ojcze św. Józefie niech Krzysztof odkryje swoja tożsamość dziecka Bożego. Aby Duch Święty obudził jego pragnienia pełnienia woli Ojca w jedności z Jezusem w Radości i Pokoju Bożym. Dziękuje za ratunek dla mojego braciszka Krzysztofa! Amen!

 530. Proszę Cię Panie Jezu o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych mojej siostry Anny, a przede wszystkim o Chrzest św. dla jej wnuczki Emilki

 531. Panie Jezu proszę Cię o uwolnienie mojego męża Mariusza ze szponów uzależnienia od alkoholu i dopalaczy a także o wszelkie potrzebne łaski do walki z tymi nałogami dla najbliższej rodziny oraz o umiejętność podejmowania dobrych i mądrych decyzji w tej trudnej sprawie.

 532. Prośba o zdrowie i jak najdłuższe życie dla Heleny Mrozowskiej.
  Proszą dzieci.

 533. proszę o modlitwę w imieniu mojego chłopaka Adama za uzdrowienie z bólów kręgosłupa

 534. Panie Boże, pomóż mojemu tacie wrócić do zdrowia po ciężkim wypadku i ulecz go z zakrzepicy żył.

 535. Proszę o uzdrowienie z erotomanii i nałogu oglądania pornografii i masturbacji, o czystość uczuć i intencji, prawdziwą miłość.

 536. Błagam Cię Panie Boże o uzdrowienie męża a zarazem ojca naszego dziecka z uzależnienia od alkoholu i sterydów. Daj mu dobre myśli, aby zmienił swoje chore, niemoralne, pełne nienawiści i zła życie. On był dobrym człowiekiem kiedyś. Boże tylko w Tobie nadzieja i wiara w uzdrowienie. Nie zostawiaj nas, błagam o pomoc.

 537. Prosze o uzdrowienie duszy i ciała mojego chłopaka. Proszę, aby się nawrócił na wiarę chrześcijańską.

 538. Proszę o uzdrowienie mojej narzeczonej z tocznia, a mnie z atopii – alergii, atopowego zapalenia skóry, astmy.

 539. Proszę, bym patrzył na moją narzeczoną z miłością i błagam by przebaczyła mi moje grzechy i również patrzyła na mnie z miłością.

 540. Proszę o pewne rozeznanie, czy mamy z moją narzeczoną dalej kroczyć razem i wejść w święty związek małżeński, czy powinniśmy inaczej układać sobie życie w Bogu. Błagam Ducha Świętego o bezsprzeczne ukazanie nam Woli Bożej i abyśmy według niej wybrali oraz o niezachwianą pewność, radość i pokój w kroczeniu za Nią.

 541. Panie Boże, mój tata Jacek utknął w nierealnym świecie przytłoczony swoją wieloletnią chorobą. Prosimy Cię aby powrócił do nas, swoich bliskich, aby dał znak że nas poznaje, że wciąż nas pamięta. Proszę Cię również o dar uzdrowienia dla mojego synka Kamila, aby skończyła się jego choroba, żeby inne dzieci przestały się z niego śmiać. Amen!

 542. Proszę Cię Panie Jezu o uzdrowienie mojego męża Dariusza z choroby jelit i wątroby oraz łaskę wiary dla Niego i dla mnie Małgorzata

 543. Boże w imię Pana Jezusa proszę o błogosławieństwo w pracy, zdrowie, ochronę od zła oraz o obfite łaski Ducha Świętego dla całej rodziny.

 544. Dobry Jezu bardzo Cię proszę o opiekę nad moją rodziną, szczególnie nad synem Damianem: o dar mądrości, żeby nie zszedł na złą drogę, strzeż go od złego towarzystwa, o zdrowie i dar miłości. Proszę o zdrowie dla brata Ryszarda.

 545. Za pośrednictwem Ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II i MBNP i Sw. Rity Panie Jezu dziękuje Tobie, że nie zostawiłeś nas w ciężkich chwilach i dziękuję za okazane łaski. Nadal proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyć. Prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia. Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne i żebym była zdrowa, żebym nie musiała mieć operacji, i żebym miała zdrowe, proste nogi a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.

  Niech Pan Bóg czuwa nad Wami i Matka Najświętsza Wam błogosławi.

 546. Dziękuję Ci Panie za sakrament bierzmowania, którym obdarowałeś mojego syna. Spraw Jezu, aby zawsze kroczył w Twoim świetle, by rozeznawał swoje decyzje i zawsze je z Tobą konsultował, dopomóż we właściwym wyborze szkoły. Spraw, aby ten wybór był zgodny z Twoją wolą. Otwórz jego serce na wszystkie argumenty.

 547. Panie proszę o łaskę uwolnienia z kleptomanii dla Wacławy. Miej ją w swojej opiece, pozwól poczuć jak Jesteś dobry.

 548. Panie Boże, proszę o łaskę uzdrowienia z mojej choroby, wytrwałość, siłę, głęboką wiarę oraz czas abym mogła pojednać moich rodziców między sobą i z Tobą, żeby zobaczyli Cię prawdziwymi oczami i uwierzyli, że Ty Panie jesteś Drogą, Prawdą i Życiem. Dzięki Ci Panie za wszelkie łaski.

 549. Proszę Cię Ojcze o uzdrowienie z białaczki u Natalii z B-stoku. Aby cierpienie było dla całej rodziny sposobnością do uwielbienia Ciebie nasz Jezu. Dziękuję za wiarę i proszę nie opuszczaj nas, pragniemy Twego wejrzenia Miłosierny Panie

 550. Kochana Matko proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyć. Prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne i zebym byla zdrowa,żebym nie musiała mieć operacji,i żebym miała zdrowe i proste nogi a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj. Serdeczne Bóg zapłać

  Niech kochana Matka czuwa nad Wami

 551. Panie, proszę Cię o uwolnienie z toksycznego uczucia i związku.

 552. Dobry Boże proszę Cię o uzdrowienie dla mojego męża ze smutku,pozwól odnaleźć mu radość nawet w małych rzeczach.

 553. Kochany Panie Jezu, niedawno pękł mi jajnik i zostałam poddana operacji podczas której lekarze zdiagnozowali IV stopień endometriozy. Mówią, że mam znikome szanse na macierzyństwo. Proszę ulecz mnie z tej choroby, tak jak uleczyłeś mnie z depresji. Chwała Ci za to. Wiem, że masz dużo pracy, wiele osób przyszło tu chorych prosić o uzdrowienie… Ale jeśli Byś mógł, proszę spraw aby moja mama stała się dobrym, wrażliwym, nieegoistycznym człowiekiem, aby mnie pokochała i zrozumiała. Bądź chwalony na wieki wieków.

 554. Panie Boże proszę o zdrowie mojego dziadka o uzdrowienie jego płuc

 555. Panie Jezu proszę o zdrowie dla mnie i całej rodziny. Błagam i proszę panie Jezu o uzdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego

 556. Panie pomóż mi dokonać słusznej decyzji to znaczy takiej, która będzie zgodna z Twoją wolą. Pomóż mi ją rozeznać. Chwała Tobie Panie.

 557. Panie Jezu, błagam!!!!! uzdrów wewnętrznie Glena, zalecz Jego rany w sercu powstałe jeszcze w dzieciństwie. Pomóż mu w zmaganiu się z psychopatycznymi skłonnościami, niekontrolowanymi kłamstwami, manipulacjami… Otwórz Jego serce by mógł poczuć prawdziwą miłość.

 558. Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie z wady genetycznej mojej córci Zuzi, o odsunięcie od niej cech tej choroby, o dobry rozwój umysłowy, o uleczenie z hiperkalcemii. Proszę również o uzdrowienie męża z choroby Crohna. Prosimy również o dar płodności o rodzeństwo dla Zuzi. Jednocześnie dziękuję za otrzymywane łaski, za to że nasze choroby mają łagodny przebieg.
  Proszę Cię Panie o wiarę która uzdrawia i o bożą mądrość w podejmowaniu życiowych decyzji.

 559. Panie Jezu proszę Cię o całkowite uzdrowienie mojej duszy i ciała z mojego grzechu. Proszę Cię zsyłaj na nas Ducha Świętego, który napełni nas Twoją miłością pokonując przeszłość.

 560. Proszę Cię Panie Boże o uzdrowienie mojego taty z zakrzepicy żył.

 561. Panie Jezu, proszę Cię o skuteczną chemioterapię u Anny, powrót do pełni sił oraz niezachwianą wiarę u niej i u całej jej rodziny.

 562. Błagam i proszę Cię Jezu o odcięcie złych działań kobiety, które bardzo szkodzą mnie i mojemu synowi oraz o ochronę dla nas i naszego domu. Jezu Ufam Tobie!

 563. Proszę Cie Jezu u Franciszka o uwolnienie od klątw, przekleństw, uroków, czarów i od wpływu wszelkiego zła. O uzdrowienie Jego z lęków, obsesji i natręctw oraz wirusa żółtaczki typu B i C. Również o dobrą żonę i pracę. Dla Krzysztofa o zdrowie, życzliwych ludzi i odzyskanie mieszkania. Dla Tomka o wypełnienie woli Bożej, zwrotu Jego pieniędzy i pracę. Dla Anny o uzdrowienie wewnętrzne i zewnętrzne oraz zwrot pieniędzy. Dla Ewy W. o zdrowie i pracę. Dla Bogusi o zdrowie i siły do zadań życiowych. O miłość, jedność i błogosławieństwo boże dla rodzin. W intencjach Niepokalanego Serca Maryi i o intronizacje Jezusa na króla Polski. Dziękuje Ci Jezu teraz za to co będziesz czynił dla naszego dobra i na chwałę Twoją.

 564. Panie Jezu, proszę Cie o uzdrowienie z bóli w klatce piersiowej, mam też problem z oddychaniem. Chwała niech będzie Panu!

 565. O szczęśliwe zakończenie leczenia choroby nowotworowej i łaskę trwałego powrotu do zdrowia dla Andrzeja.

 566. Przez Jezusa Chrystusa proszę Boga Ojca o obfite łaski Ducha Świętego, zdrowie, odpuszczenie wszystkich grzechów, ochronę od zła w każdej postaci i szczęśliwą podróż dla Nataszy, Michała, Ireny i Jana. Amen.

 567. Proszę o modlitwę za Tomka, by Dobry Bóg doprowadził do jego uwolnienia,uzdrowienia.

 568. Proszę Cię dobry Jezu o opiekę nad moją rodzina o rozwiazanie trudnych spraw o dar mądrości dla Damianka za zmarłych rodziców Marie i Ryszarda

 569. Panie Boże bardzo proszę Cię o uzdrowienie mojego brata Ryszarda z choroby nowotworowej proszę Cię o opiekę i dar miłości dla całej naszej rodziny proszę o dar wiary i nauki dla syna Damiana

 570. Boże miłosierny.
  Proszę o uzdrowienie z choroby,oraz o zdrowie dla całej rodziny

 571. Proszę Cię Panie Boże o uzdrowienie mojego taty,który jest po bardzo ciężkim wypadku.Proszę,pomóż mu wrócić do zdrowia.

 572. Proszę Cię Panie o łaskę silnej, niezachwianej wiary i zaufania Tobie. O Twój głos w moim sercu.

 573. Panie Boże proszę Cię o dobrą pracę dla mnie i mojego męża, o pozytywne zakończenie sprawy sądowej i spłacenie kredytu na dom.
  Dziękujemy Ci za uratowanie życia w wypadku samochodowym w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.

 574. Panie Jezu dziękuję Ci za dar Sakramentu bierzmowania i sakramentu pokuty mojej córki Aleksandry.

 575. Panie proszę Cię o uzdrowienie mojego męża z wirusowego zapalenia wątroby typu C ,żołądka i wytrwanie w wierze.

 576. Panie proszę Cię w intencji szwagrów Krzysztofów o uwolnienie ich z nałogu alkoholizmu i wytrwanie w dźwiganiu krzyża dla ich żon.

 577. O Dobry Jezu proszę Cię o nawrócenie na drogę wiary dla moich dzieci oraz o łaskę sakramentu pojednania dla nich i męża .

 578. Proszę Jezusa o szczególną pomoc dla mnie, aby bronić mej rodziny, by zło jej nie zniszczyło. Proszę by sąd ujął się za mną i zmienił wszystkie niekorzystne decyzje, by dwoje dzieci było pod mą opieką, a mąż je nie rozdzielał i nie buntował, by uczciwie płacił alimenty, by się nawrócił a jeśli jest inna wola Boga by dostał rozwód z wyłącznie jego winy.

 579. Proszę o odnalezienie właściwej drogi w życiu, znalezienie dobrej żony, pojednanie z Matką Boską, i uzdrowienie wewnętrzne.

 580. Prosimy o zdrowie dla chorego na raka Taty. O wiarę, pokój serca i siły do walki z chorobą. Bóg zapłać!

 581. Panie Jezu proszę o powrót do zdrowia dla Piotrusia, Eweliny i mnie

 582. Mam na imię Paulina. Proszę o uzdrowienie mojej duszy i ciała. Uleczenie mnie z zaburzeń lękowych i depresji.

 583. Proszę Cię DOBRY JEZU
  o dobry rachunek sumienia ,szczerą spowiedź i żal za grzechy dla mnie i mojej rodziny.
  Proszę o nawrócenia mojego syna i uleczenie z choroby alkoholizmu.

 584. Szczęść Boże
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża Andrzeja chorującego od ponad 2 lat na nowotwór (chłoniak). Mąż jest po kilku chemioterapiach, 2-ch operacjach, radioterapii i autoprzeszczepie szpiku. Teraz leży w szpitalu z powodu trzeciego nawrotu choroby,,,

 585. Dziękuję Ci Panie Jezu, że prostujesz ścieżki mojej córki Oli. Proszę Cię o łaskę sakramentu pokuty i pojednania dla Niej, o łaskę Ducha Świętego dla Oli i Kapłana, do którego trafi w konfesjonale.

 586. W imię Pana Jezusa proszę Boga Ojca o przebaczenie wszystkich naszych win, błogosławieństwo w życiu, ochronę od zła w każdej postaci i kierownictwo Ducha Świętego dla całej rodziny.

 587. Bardzo proszę o modlitwę w intencji odrodzenia przyjaźni, która została zniszczona doszczętnie. Proszę Panie Jezu pomóż nam na nowo się odnaleźć na naszych drogach życia oddal od nas nieprzyjaciół i ludzi złych umocnij naszą przyjaźń byśmy mogli tak jak dotychczas służyć sobie wzajemnie, wspomagać się i trwać….Proszę o Ducha Świętego dla nas Ducha miłości wzajemnego zrozumienia i wybaczenia. Błagam wskrześ naszą przyjaźń i pobłogosław nam Panie byśmy mogli pomagać innym. Proszę bym została oczyszczona ze wszystkich pomówień i zarzutów, bym mogła odzyskać moich przyjaciół ich miłość, szacunek i zaufanie oraz własne dobre imię. Jezu Ufam Tobie…

 588. Panie Jezu proszę o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej z tego wszystkiego z czym się zmagam… Błagam Cię Panie w Tobie moja nadzieja!!!

 589. Proszę o uwolnienie od lęku, poczucia bezsensu życia, przesadnego zamartwiania się o własne życie i zdrowie, uzdrowienie wzroku, szumu usznego i jeszcze jednej przykrej dolegliwości Bogu wiadomej.
  Jezu ufam tobie!

 590. Boże Miłosierny,
  proszę, ulecz moją babcię, która złamała biodro, a teraz dodatkowo dostała zapalenia płuc. A jeśli wolą Twoją jest, aby odeszła, spraw by stało się to spokojnie i aby nie cierpiała. Całe życie była cudowną, dobrą osobą, a jeśli popełniła jakieś błędy i grzechy, proszę wybacz jej.

 591. Błagam o pomoc w szczęśliwym ułożeniu życia, znalezieniu pracy którą bym lubiła, wyjście z depresji, uzdrowienie chorych relacji rodzinnych, zwłaszcza z mamą. Proszę o znalezienie sensu życia, małżeństwo i kochane dzieci. Bym mogła wreszcie funkcjonować jak dorosły człowiek i czuć się kochaną. Dziękuję za dobrego narzeczonego, który jest dla mnie zawsze wsparciem.

 592. Panie Jezu, proszę Cię o uwolnienie mnie z grzesznych nałogów i z choroby zakrzepowej i jelitowej oraz o powrót do zdrowia dla mojej rodziny

 593. Proszę o uzdrowienie Mateusza, który uległ ciężkiemu wypadkowi oraz o potrzebne łaski dla rodziny.

 594. Proszę o pomyślne zdanie egzaminów dla Kacpra, Krzysztofa oraz Ani. O uzdrowienie uczuć i poczucia własnej wartości dla Krzysztofa oraz o uzdrowienie jego chorego fizycznie serca. Proszę o dobrego męża dla Ani oraz wytrwałość w kroczeniu Bożą drogą

 595. O ubłaganie Miłosierdzia Bożego i uzdrowienie mojego męża Andrzeja z trzeciego nawrotu choroby nowotworowej. Jezu Miłosierny otocz go swoją miłością i opieką i pozwól mu powrócić do zdrowia. Dla Twojej bolesnej męki miej Miłosierdzie dla nas i świata całego. Amen.

 596. Proszę Jezusa o nawrócenie Edka i jego rodziny oraz o powrót ojca do rodziny.

 597. Proszę o modlitwę o uzdrowienie Małgosi i relacji w jej rodzinie. Proszę, aby Pan Bóg wprowadził pokój między nas.

 598. Proszę o modlitwę w celu uzdrowienia mojej mamy Heleny-ma chore serce i przewód pokarmowy oraz stawy biodrowe.

 599. proszę o uzdrowienie ze zniewolenia w nałogu dla brata Adama i obfitość Łask Bożych dla mnie, córki i całej rodziny

 600. Przez wstawiennictwo Matki Bożej, Św.Ojca Pio i Św.Antoniego Padewskiego, proszę o pracę dla Marka, błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Agnieszki, Michała i Małgosi.Pana Jezusa o Miłosierdzie nad nami i duszami umierających. Bóg zapłać !

 601. Proszę o uzdrowienie z żylaków nóg moją mamę, oraz ogólne zdrowie dla niej.

 602. Proszę o uzdrowienie mojej mamy z choroby nerki i żeby już nie chorowała na nerki. Proszę, żeby została przed operacją uzdrowiona.

 603. Proszę o uzdrowienie Gosi ze Stwardnienia Rozsianego i wyjście z problemów finansowych.

 604. Proszę o uzdrowienie mamy z choroby nowotworowej i uzdrowienie siostry z tocznia.

 605. Proszę Cię Panie o potrzebne łaski dla mojej córki Aleksandry, o uzdrowienie z nerwicy, uwolnienie od osób które są dla niej trudne i mają na Nią zły wpływ. Proszę o łaskę sakramentu pokuty.
  Małgorzata

 606. Proszę o Cię Jezu wspomóż mnie w trudnej sytuacji, abym dostała się na staż, na którym mi tak zależy.

 607. Proszę o modlitwę za pomyślne zdanie prawa jazdy, o dokonywanie właściwych decyzji w mojej rodzinie 🙂
  oraz o zdrowie dla rodziny a szczególnie dla rodziców i dziadków.

 608. Proszę o błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny zwłaszcza dla córki . Proszę dobry Jezu abym wyszła z problemów finansowych w jakich się znalazłam.

 609. Boże Miłosierny,

  proszę o uzdrowienie bądź pomoc w zerwaniu wszelkich relacji, które są dla mnie trudne lub niekorzystne. Proszę o przywrócenie wiary w przyjaźń.

  Dziękuję.

 610. Boże Przenajświętszy,
  Proszę o uzdrowienie malutkiej Olguni.
  Proszę o zdrowie dla Tadeusza.
  Proszę o uzdrowienie Macieja i szybki powrót do pracy.

  Dziękuję serdecznie.

 611. Panie Jezu proszę uwolnij mnie od moich grzesznych nałogów i uzdrów z choroby jelitowej i zakrzepowej.

 612. Proszę o uzdrowienie z problemów neurologicznych i bólu, abym miała jeszcze siły pracować do emerytury.

 613. Proszę o uzdrowienie z ciężkiej infekcji pęcherza moczowego i o Bożą opiekę w trudnych chwilach.

 614. Proszę Cię Panie Jezu o uzdrowienie z lęków i łaskę wiary, łaskę sakramentu bierzmowania i sakramentu pokuty dla mojej córki Aleksandry, prosi ufająca Tobie matka Małgorzata.
  Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla Aleksandry.

 615. Proszę o uzdrowienie z choroby kręgosłupa i woreczka żółciowego oraz nerwicy lękowej. JEZU UFAM TOBIE.

 616. Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby alkoholowej Mirosława i przemianę jego życia.

 617. Za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny proszę o uzdrowienie fizyczne mojej mamy z ciężkiej choroby reumatycznej.

 618. O przemianę serca Jarosława, uwolnienie ze zniewoleń.
  O pojednanie Jarka i Moniki.

 619. Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie z choroby jelitowej i zakrzepowej oraz zdrowie dla Ewelinki i jej poczętego dziecka

 620. Zawierzam Bogu i Matce Bożej mnie i Maxa. Proszę o wielką miłość między nami.

 621. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby endiometriozy, przez którą jestem niepłodna i nie mogę zajść w ciążę. Tak bardzo pragnę urodzić dziecko i zostać matką. Jezu proszę Cię o uzdrowienie mojego ciała.

 622. O uzdrowienie wewnętrzne Jarosława, przemianę serca. O uleczenie relacji Jarka i Moniki, odbudowanie miłości i zaufania.

 623. Proszę o modlitwę w intencji o uwolnienie mnie z nałogu alkoholizmu i nikotynowego, o wyzbycie się uczucia nienawiści, o dobrego partnera i poczucie bezpieczeństwa

 624. Proszę o modlitewne wsparcie w sprawie omadlanej przeze mnie cierpliwie i nieustannie od wielu miesięcy, o wypełnienie się woli Bożej, Jego miłosierdzie i potrzebne łaski

 625. Panie Jezu, proszę o pracę dla męża i rozwiązanie naszych problemów finansowych. Jezu, ufam Tobie.

 626. Panie Jezu Chryste proszę Cię przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i Św Judy Tadeusza,
  pozwól mi znaleźć uczciwą pracę, abym mógł utrzymać swoją rodzinę i uczciwie spłacać swoje zobowiązania.

 627. Proszę Cię Panie o łaskę uzdrowienia dla mojej mamy Bożenki i błogosławieństwo Boże dla taty

 628. Proszę o łaskę uzdrowienia dla Marty, o uzdrowienie mojego synka Bartka, o łaskę nawrócenia dla Moniki i Marka, o zawierzenie całej mojej Rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi i Panu Jezusowi.
  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.

 629. Stanisław rozpoczął leczenie na guza mózgu, proszę o modlitwę, aby Bóg dał mu siłę i wolę walki do życia, jego żonie Marii przywracał nadzieję, a Siostrze Kindze siły, o moc ducha i pokój serca.

 630. Maryjo nasza Matko błagam Cię o ulgę w cierpieniu dla chorej 15- letniej Irenki, która od roku walczy z choroba nowotworową, o łaski dla jej Matki i całej rodziny. Oddaję Ci ta intencję – jest Twoja – niech się spełni Wola Twojego Syna

 631. Proszę o powrót do kościoła, wyjście z depresji, problemów duchowych, zmianę miejsca zamieszkania, ułożenie życia osobistego. Jezu błagam o miłość , sens i przyjaciół

 632. Proszę o łaskę uzdrowienia z guza mózgu dla Stanisława, o łaskę uzdrawiającej mocy dla jego żony Marii i o siły dla Siostry Kingi.

 633. proszę o modlitwę o opamiętanie i nawrócenie dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie, o pomoc Bożą i Światło 26 listopada

 634. Za wstawiennictwem Najświętszej Marii proszę o uzdrowienie z depresji na którą choruję od dawna, o szczęście w miłości i pracę, którą bym polubiła. Dziękuję

 635. Proszę o modlitwę w intencji Znalezienia pracy dla Łukasza i Błogosławieństwo Boże dla niego i całej jego rodziny.

 636. Proszę o modlitwę o nawrócenie dla mojego męża Piotrka, o uzdrowienie z nałogów i uzdrowienie ran z dzieciństwa spędzonego w rodzinie a problemem alkoholowym.

 637. Błagam Cię Boże Miłosierny o dar uwolnienia mojego brata Jana z nałogu alkoholizmu i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na każdy dzień życia.

 638. Proszę o uzdrowienie związku mojego i mojej dziewczyny ze skutków grzechów przeszłości, z chorobliwej zazdrości i o pełne wybaczenie sobie nawzajem, o pogodzenie się z przeszłością, o prawdziwą i świętą miłość między nami, o nasze szczęśliwe małżeństwo i rodzicielstwo.

 639. Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego malzenstwa z Piotrem. aby dobry Bog pomogl rozwiazac nasze problemy. Jezu troszcz sie Ty UFAM TOBIE

 640. Proszę Panie Boże o łaskę zdrowia, prawidłowego rozwoju i szczęśliwego rozwiązania dla naszego dziecka. Panie otocz nas i całą naszą rodzinę swoją opieką. Błogosław nam.

 641. Proszę o łaskę uzdrowienia z nowotworu dla Zofii, o skuteczną terapię.
  O nawrócenie dla Wiesława.

 642. Bardzo proszę Pana o uzdrowienie z ciężkiego wirusa C wątroby. – Jolanta

 643. Proszę o uzdrowienie męża /chore biodro, niewydolność krążeniowa nogi i nerwica/. Proszę również o opiekę nad całą moją rodziną.

 644. Za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny proszę o zdrowie dla mojego męża, o mocną wiarę dla moich synów, o chrzest dla wnuka i błogosławieństwo Boże dla ich rodzin.

 645. Za wstawiennictwem Matki Bożej proszę o światło Ducha św. i wypełnienie się woli Bożej w trudnej bardzo sprawie

 646. Proszę o szczęśliwe i Boże narzeczeństwo, małżeństwo i rodzicielstwo, o przebaczenie sobie wzajemne grzechów przeszłości i wszelkich krzywd, o uzdrowienie z zazdrości, o Bożą Miłość i błogosławieństwo.

 647. Boga proszę bardzo aby pomógł kobiecie która straciła w powodzi swoje czworo dzieci, aby otrząsnęła się z tej tragedii znalazła na swej drodze ludzi którzy pomogą jej przez to przejść, by miała sile i wiarę aby wychować swoje piąte ocalałe dziecko

 648. Prosze o cud uzdrowienia wzroku dla 7-miesiecznej Weroniki /dziecko nie widzi na prawe oczko/

 649. Jezu Kochany Panie mój proszę Cię o uzdrowienie mnie z ciezkich chorob o zdrowie dla moich najbliższych. Proszę wysluchaj moich prosb.

 650. proszę Jezusa i Matke Boska o szybki powrot do zdrowia mego syna, który ulegl wypadkowi ma uraz glowy, proszę tez o nawrócenie mojej teściowej

  Bog zaplac

 651. Jestem klerykiem Wyższego Seminarium Duchownego, trochę się w życiu pogubiłem, Boże przez wstawiennictwo Matki Najświętszej proszę o łaskę szczerego żalu, nawrócenia i poprawy. Pragnę zostać kapłanem Jezusa Chrystusa, proszę o pomoc, o przezwyciężenie wszelkich trudności, abym wytrwał i przyjął sakrament święceń.

 652. Panie Jezu, proszę Cię o przebaczenie w mej rodzinie oraz uwolnienie mnie z dręczeń złych duchów.

 653. Proszę o modlitwę w intencji Michała i jego taty o łaskę pojednania i wyjście z nałogu alkoholizmu taty Michała.

 654. Modlitwa o uzdrowienie mojej siostry by wygrała walkę z rakiem i mogła nadal opiekować się swoimi córeczkami

 655. Proszę o uzdrowienie siostrzeńca i córkę Patrycję z ciężkiej choroby .

 656. Panie Jezu, proszę Cię uzdrów mnie z choroby zakrzepowej żył i tej choroby, która do niej doprowadziła.

 657. Proszę o łaskę uzdrowienia dla ciężko chorej bliźniaczki Amelii z choroby zwłóknienia szpiku i chorób towarzyszących temu schorzeniu.
  Proszę o łaskę uzdrowienia Bratanicy Renaty z choroby chłoniaka.

 658. Dziękuję Ci Panie za wszelkie łaski i błogosławieństwo jakim obdarzasz mnie i moich bliskich. Dziękuje za szczęśliwy pobyt na zielonej szkole. Proszę o laskę zgody dla moich najbliższych.

 659. W intencji Emila,o wyzwolenie,nawrócenie,przemianę serca,rozpoznanie woli Bożej i potrzebne łaski dla niego.

 660. Panie Jezu proszę Cię uzdrów mnie z choroby zakrzepowej żył i tej choroby, która do niej doprowadziła.

 661. Panie Jezu ,bardzo proszę o uzdrowienie Anity i pomoc dla niej aby wygrała walkę z ciężką chorobą

 662. Panie Jezu, proszę Cię o Dary Ducha Świętego, potrzebne maturzystom. Udzielaj im swego światła przy podejmowaniu przez nich ważnych decyzji życiowych.

 663. Panie Jezu, bardzo Cię proszę o opiekę nad Rafałem podczas jego pobytu w więzieniu: umacniaj Go i pomóż mu dobrze wykorzystać ten czas.

 664. Proszę o dary Ducha Świętego, łaskę wiary dla Mateusza
  i uwolnienie od uzależnienia od mediów

 665. Prosze bardzo o modlitwe za Marię i jej poczęte dziecko,z ktorym nie wiadomo co jest.Jest to 6 tydzień.o błogosławieństwo Boże, donoszenie ciązy i szczesliwy porod zdrowego dziecka.

 666. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i nawrócenia Krystyny, Loeka (czyt. Luka), Ani oraz Agaty i jej męża.

 667. Proszę o modlitwę w intencji mojego nawrócenia i poukładania mojego poplątanego życia na drogę prawdy i dobra.

 668. Proszę o zrozumienie tego, że modlitwa ma na celu pomoc zmienić nas samych, a nie woli innych osób.

 669. Najświętszy mój Zbawicielu proszę Cię o uzdrowienie mnie z choroby zakrzepowej żył i tej choroby, która do tego doprowadziła

 670. proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie dla Ewy oraz o wyzwolenie z nałogu alkoholowego Grzegorza i o zdrowie dla Teresy, o opiekę i łaski dla całej rodziny

 671. Prosze o modlitwe mojej siostry Sylwii i Bartlomieja z nalogu alkoholowego i i tytoniowego . Rowniez , prosze o modlitwe za cala rodzine.

  Bog zaplac.

 672. Proszę o uzdrowienie Bartka z reumatoidalnego zapalenia stawów i uzdrowienie
  Oliwi z braku odporności po mononukleozie

 673. Panie Jezu, Ty wszystko wiesz, Ty wiesz jak bardzo Cię kocham.Spraw, aby serca moich bliskich też Cie kochały.
  Dziękuję Ci Panie za Ojca Świętego – Franciszka:)

 674. Dziękuję Ci Panie Mój za wszystkie łaski i błogosławieństwa, którymi obdarzasz mnie i moich bliskich.
  Proszę o łaskę zgody dla moich rodziców.

 675. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Zuzi z choroby genetycznej, z hiprkalcemii(nadmiar wapna w surowicy krwi) oraz wyzdrowienia z choroby Crohna dla męża Dominika, o uzdrowienie piersi z mięśniaków Emilki, o wiarę i nadzieję dla mnie

 676. Proszę o modlitwę w intencji zawiązania grupy modlitewnej w mojej parafii i możliwość wspólnego wielbienia Pana Boga, jak i wzrastania duchowego we wspólnocie.

 677. Proszę o modlitwę w intencji Łukasza, o uwolnienie od skutków brania narkotyków, łaskę wiary i opiekę Matki Bożej dla niego i całej jego rodziny. Proszę o uwolnienie ich od skutków okultyzmu, w którym przez lata uczestniczyli.
  Proszę o uzdrowienie poranionego serca jego mamy, aby została uleczona relacja pomiędzy nią a jej mamą, aby dostąpiła łaski przebaczenia jej oraz odbudowane poczucie własnej wartości.